אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
מייקל ג'ורדן (טוויטר)

מייקל ג'ורדן תרם 100 מיליון דולר לארגונים חברתיים‏

שבת | | 08:41    מאת מערכת ישראל ספורט

הכדורסלן האגדי הודיע שיתרום את הסכום לארגונים המעודדים צדק ושוויון חברתי, כאשר התרומה תתפרש על פני 10 שנים. מטעמו נמסר: ''נישאר מחויבים להגן על חייהם של האזרחים השחורים, ולשפר אותם''

בצל אירועי המחאה ברחבי ארה"ב בעקבות מותו של ג'ורג' פלוייד שנחנק בידי שוטר, מייקל ג'ורדן הודיע הערב (שישי) כי יתרום 100 מיליון דולר (10 מיליון כל שנה במשך עשר שנים) לאירגונים שפועלים לשוויון ולצדק חברתי בארצות הברית, באמצעות החברה "ג'ורדן", שמנהלת את המותג שלו.
 


בהודעה הרשמית מטעם ג'ורדן נכתב: "המותג של ג'ורדן הוא אנחנו, הקהילה השחורה. המותג של ג'ורדן הוא יותר מאיש אחד. זו תמיד היתה משפחה. אנחנו מייצגים משפחה גאה שהתגברה על מכשולים, נלחמה באפליה בכל רחבי העולם ועובדת מדי יום כדי למחוק את כתמי הגזענות וחוסר הצדק. הכוונה, העבודה והמצוינות אליהם העולם הגיע היא תוצאה דור אחר דור, יוצק את החלומות שלו אל תוך הדור הבא".

עוד נמסר כי "כבר 2020, והמשפחה שלנו כוללת כעת כל מי שדוגל בדרך החיים שלנו. אבל בעוד כל כך הרבה דברים השתנו, הדברים הגרועים ביותר נותרו כשם שהיו. Black Lives Matter ("חיי שחורים חשובים") - זו לא הצהרה מעוררת מחלוקת. עד שהגזענות העמוקה שגורמת למוסדות המדינה הזו להיכשל תיעלם, נישאר מחויבים להגן ולשפר את חייהם של האזרחים השחורים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות