ערב חגיגי במיוחד: ר.ב לייפציג ונגלסמן עשו היסטוריהלייפציג הדהימה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר האלופותחיזוק מרשים: ג'ו אלכסנדר חתם רשמית בעירוני נהריהואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרשמית: אמיר חלאיילה חתם לעונה אחת בבני יהודהישי עוליאל ולינה גלושקו זכו בטורניר וולוו ברמת השרוןרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםדג'וקוביץ' ישתתף באליפות ארה''ב: ''לא החלטה קלה''
סימון דוידסון (גיא יחיאלי, איגוד השחייה)

הנהלה חדשה לאיגוד השחייה, דוידסון ימשיך כיו''ר

חמישי | | 17:56    מאת מערכת ישראל ספורט

האסיפה הכללית של איגוד השחייה התכנסה ובחרה 13 חברי ועד מנהל חדשים, כאשר מי שנבחר הוא היו''ר המכהן, אשר ממשיך לקדנציה שנייה: ''ההליך הדמוקרטי הוא חשוב ומהותי לפעילות תקינה של כל איגוד''

האסיפה הכללית של איגוד השחייה התכנסה היום (חמישי) להליך הבחירות המתקיים אחת לארבע שנים. בהליך נבחרו ועד מנהל חדש, ממנו נבחר גם יו״ר האיגוד, כמו גם ועדת ביקורת. באסיפה היה ייצוג לכל אגודות השחייה והשחייה האמנותית הרשומות באיגוד (60 עמותות במספר), על פי גודלן היחסי והנציגים של האגודות היו אלו שבחרו בבחירות חשאיות.

בתום הבחירות נבחרו 13 חברי ועד מנהל חדשים, כאשר מי שנבחר מביניהם ליו״ר הוא היו״ר המכהן סימון דוידסון, אשר ממשיך לקדנציה שנייה בתפקיד. כמו כן נבחרו לוועד המנהל עדי ביכמן, מיקי חליקה, מנו מאי, אסף מימון, איציק מלול, עדי סגל, טל סגל ליבנה, ולדימיר סופיר, רביד סימון, נעם צבי, ג׳וליה קדם שמואלי ושי שכנר. לוועדת הביקורת, נבחרה רו״ח לינה שלום כיו״ר, כאשר איתה בוועדה נבחרו עו״ד קורל בן דיין וערן גרומי.

היו"ר הנבחר סימון דוידסון אמר בסיום: "אני מודה להנהלה החדשה על האמון בי להמשיך בתפקיד לארבע שנים נוספות. ההליך הדמוקרטי הוא חשוב ומהותי לפעילות תקינה של כל איגוד, שמחתי לראות את הנוכחות הגבוהה של הנציגים, על אף התקופה המאתגרת, ואני מודה להם על כך. אני מתחייב להמשיך ולפעול בכל כוחי, עדיין לא סיימתי את שאיפותיי למען השחייה הישראלית, ובראשן בניית בריכות בכל רחבי הארץ. רק כך נוכל להמשיך ולקדם את הענף שאנחנו כל כך אוהבים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות