אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
בעלי פנאתינייקוס, דימיטריס ינאקופולוס (האתר הרשמי)

רשמית: פנאתינייקוס הגישה בקשה לעזוב את היורוליג

חמישי | | 18:49    מאת מערכת ישראל ספורט

בדרך החוצה? בהמשך להצהרות התקיפות של בעלי המועדון דימיטריס ינאקופולוס והמתקפה נגד המנכ''ל ג'ורדי ברתומאו, מכתב רשמי נשלח לראשי המפעל: ''הישארות ביורוליג הוכיחה את עצמי כלא רווחית עבורנו''

48 דקות אחרי מסיבת העיתונאים הסוערת של הבעלים דימיטריס ינאקופולוס, שבה הצהיר על כוונתו למכור את המועדון תמורת 25 מיליון יורו, פנאתינייקוס שלחה הערב (חמישי) מכתב רשמי ליורוליג ומנכ"ל ג'ורדי ברתומאו והבהירה את רצונה לעזוב את המפעל. הקבוצה ביקשה לבצע את ההליך במהירות, זאת על מנת לסיים את החוזה ל-10 שנים שנחתם ב-2015 עם הארגון.
 


נשיא פאו, מאנוס פפאדופולוס, הבהיר במכתב כי "בחודשיים האחרונים פנאתינייקוס יצרה איתך קשר במפורש והודיעה על רצונה לסיים את 'רשיון המועדון' עם היורוליג וביקשה שהעניין הזה יופנה לגופים המוסמכים בהקדם האפשרי. עם זאת, התגובה שלך לפיה חדשות כאלו יפגעו קשות במו"מ בין היורוליג לספונסרים וכן במוצר היורוליג עצמו בזמן של משבר הקורונה גרם למועדון שלנו לקחת בחשבון את דאגותייך ולפעול ברוח טובה בחשאיות הרבה ביותר. לא שלחנו מכתב רשמי ולא ניסינו ללחוץ עליך".

עוד הוסיף: "יחד עם זאת, הזמן עבר ועדיין לא קיבלנו תשובה בנוגע לדרישה ההגיונית והלגיטימית המוזכרת לעיל. כתוצאה מכך, בהתחשב בעובדה שהנוכחות של המועדון שלנו במפעל לא הוכיחה את עצמה כמועילה עבורנו, בעוד שבאותו זמן לא היה ניצול מוצלח או עלייה בהכנסות של היורוליג, פנאתינייקוס מביעה בכתב באופן רשמי את כוונתה להעביר את רשיון המועדון ומניותיו. אנחנו מבקשים באופן רשמי שהגופים המוסמכים ביורוליג יכונסו בהקדם כדי לקדם את כל הפעולות הדרושות בעניין הזה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות