מומחי הווינר מעריכים: ברצלונה, פ.ס.ז' ודורטמונד ינצחואחרי עימות באימון: ז'וסוואה הושעה ולא יטוס ללברקוזןהמנהלת הציגה מתווה לכניסה של קהל בגמר גביע ווינראיבון בוניש מונתה למאמנת ראשית בנבחרות אוסטריהבשל הקורונה: מרתון תל אביב יתקיים במתכונת דיגיטליתגריזמן: ''ליאו מסי אמר לי שהוא הולך איתי עד המוות''זהבי חוטף: ''מגיע למצבים שמהם יותר קל לפרוץ לבנק''בכר ושחר ביקרו את השחקנים: ''לא נקבל יכולת כזאת''ג'ון דיברתולומיאו: ''ברגעים הקשים ממש רציתי לחזור''1:1 בין וולבס לסאות'המפטון, ניצחון ראשון לברנלי
יגאל פריד מרחיק את תאמבי סגס (אסף הופמן)

איגוד השופטים: האדום לשי גולן בחצי הגמר היה שגוי

חמישי | | 19:01    מאת מערכת ישראל ספורט

הוועדה המקצועית טענה כי פריד לא צריך היה להוציא צהוב שני לשחקן בני יהודה בהארכה, וכן היה צריך להעניש את מאמן ב''ש אבוקסיס על דבריו. מנגד, באיגוד גיבו את ההחלטות של פוקסמן בהפועל ת''א - פ''ת

איגוד השופטים פרסם הערב (חמישי) את מסקנות הוועדה המקצועית לגבי שני משחקי חצי גמר גביע המדינה שנערכו השבוע באצטדיון בנתניה. הוועדה קבעה כי השופט יגאל פריד טעה באדום שהניף לעבר שי גולן מבני יהודה, ובנוסף, מאמן באר שבע יוסי אבוקסיס היה צריך לקבל צהוב על ההערות לעבר פריד. מנגד, השופט דוד פוקסמן זכה לגיבוי על כל החלטותיו במשחק בין הפועל תל אביב למכבי פתח תקווה.

מכבי פתח תקווה - הפועל תל אביב

1. בדקה ה-3 איבחן נכון השופט עבירת הכשלה על שחקן פתח תקווה, ליאל עבדה, ברחבה ופסק בצדק לבעיטת עונשין.
2. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה איבחן שופט המסך פגיעה של מגן פתח תקווה תומר לוי ברחבה בשחקן תוקף של תל אביב ופעל כמתחייב כאשר המליץ לשופט לבחון את האירוע ע"ג המסך. השופט, במהלך בחינת האירוע בהילוכים החוזרים, איבחן נכון שבמהלך ההתקפי, אשר קדם לפגיעה, בוצעה עבירת דריכה של שחקן תל אביב מייקל אולהה. כתוצאה מכך, החליט השופט בצדק להעניק בעיטה חופשית לזכות הגנת פתח תקווה ולהעניש את שחקנה בכרטיס צהוב בגין הפגיעה חסרת האחריות.
3. בדקה ה-76 איבחן היטב השופט שבמהלך הבקעת שער לזכות תל אביב הכדור פגע בידו של השחקן הכובש עומר דמארי ולכן פסל בצדק את השער. להדגיש, החוקה החדשה מבדילה בין עבירת יד של תוקף, אשר השיג יתרון להבקעת שער באמצעות היד (מספיקה נגיעת יד בלבד), לעומת כל עבירת יד אחרת, אשר בה יש לאבחן קריטריונים (כגון הגדלת נפח הגוף ו/או תנועה לא טבעית).

מאור בוזגלו מול שחקני מכבי פ''ת (עודד קרני, ההתאחדות לכדורגל)
הפועל באר שבע - בני יהודה

1. בדקה ה-36 איבחן שופט המשחק עבירה חסרת אחריות של שחקן בני יהודה תאמבי סגס, בגינה הניף לעברו את הכרטיס הצהוב. שופט המסך פירש נכון את האירוע כעבירת משחק חמורה, שדינה כרטיס אדום, והמליץ לשופט לבחון את האירוע ע"ג המסך. השופט, לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים, קיבל את ההמלצה, ביטל את הצהוב והניף כרטיס אדום. הוועדה המקצועית סבורה כי אכן מדובר בעבירת משחק חמורה, תוך פגיעה בוטה באמצעות הפקקים באזור שמעל לקרסול ובאופן המסכן את שלומו של שחקן יריב.
2. בדקה ה-59 איבחן השופט עבירת הכשלה ברחבה על שחקן בני יהודה מתן בלטקסה ופסק לבעיטת עונשין. שופט המסך פירש נכון שאין מדובר בהכשלה והמליץ לשופט לבחון את האירוע ע"ג המסך. השופט, לאחר בחינת האירוע בהילוכים החוזרים, קיבל את ההמלצה וביטל את בעיטת העונשין. הוועדה המקצועית סבורה כי אכן אין מדובר בעבירת הכשלה. כמו כן, במהלך בדיקת השופט ע"ג המסך, מאמן ב"ש הביע מחאה קולנית ומתמשכת לעברו של השופט, אשר חייבה את הענשתו בכרטיס צהוב בגין התנהגות בלתי ספורטיבית.
3. בתוספת הזמן של המשחק איבחן נכון השופט עבירת יד של מגן באר שבע לואי טאהא ברחבה ופסק בצדק לבעיטת עונשין וכרטיס צהוב בגין עצירת מהלך התקפי מבטיח.
4. בדקה ה-107 הניף השופט כרטיס צהוב שני לשחקן בני יהודה בגין עבירת משחק חסרת אחריות. הוועדה המקצועית סבורה כי לצורך הנפת כרטיס צהוב שני נדרש רף ענישה גבוה יותר. לציין, שופט המסך אינו רשאי להתערב במקרה של כרטיס צהוב (ראשון ושני).

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות