צ'לסי ניצחה 1:2 את לסטר ועלתה במקומה למקום ה-3אליפות אירופה בשחייה: מדליות כסף לדדאון וארד לשלביחיפה: ''הגענו לקצה גבול היכולת למתוח את לוח השנה''פול פוגבה ודיאלו הניפו דגל פלסטין, ערן זהבי שוב עקץאחרי חמש שנים: בנזמה חוזר לסגל של נבחרת צרפתאליפות אירופה: שיא חדש לשליחים, 2 שיאים לגורבנקוהלו''ז פורסם: מכבי ת''א וחיפה יחזרו לליגה בראשוןמכבי ת''א עתרה: דחו את חצי הגמר מול מכבי חיפהחזרה בה: המנהלת החליטה על שתי יורדות ללאומיתאשדוד חזרה להתאמן, המשחק מול ב''ש - ביום חמישי
יעל ארד, יגאל כרמי, חילי טרופר וגילי לוסטיג (הוועד האולימפי)

שר הספורט טרופר ביקר בוועד האולימפי בישראל

חמישי | | 12:53    מאת מערכת ישראל ספורט

שר הספורט החדש ומנכ''ל משרדו רז פרויליך ערכו סיור במשרדי הוועד האולימפי וכן ביקרו גם ב''חוויה האולימפית'': ''חוויתי רגעים של התרגשות, השראה, עוצמה אנושית ורוח גדולה, כל מה שיפה וטוב בבני אדם''

שר התרבות והספורט חילי טרופר ומנכ"ל משרדו רז פרויליך ערכו הבוקר (חמישי) ביקור רשמי בוועד האולימפי בישראל. השר והמנכ"ל פגשו את יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי, המנכ"ל גילי לוסטיג ובעלי התפקידים יורם ארנשטיין, משה גולדשטיין, יעל ארד ואיתן ברק.

השר טרופר כותב בספר האורחים, לצדו של יגאל כרמי (הוועד האולימפי)
השר טרופר החל את הביקור בסיור מרכז המבקרים החוויה האולימפית בסיומו כתב בספר האורחים: "כפי שקראתם לזה, חוויה אחת גדולה. רגעים של התרגשות, השראה, עוצמה אנושית ורוח גדולה, כל מה שיפה וטוב בבני אדם". לאחר הסיור בחוויה האולימפית הציגו ראשי הוועד האולימפי בישראל בפני השר טרופר את פעילות הארגון, מטרות, יעדים והישגים.

יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי אמר בסיום הפגישה שהוא מקווה מאד שהמשחקים האולימפיים בטוקיו יתקיימו כסדרם ביולי הבא והזמין את השר באופן רשמי להגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו שיפתחו ב-23 ביולי 2021.

 

נגישות