מנצ'סטר יונייטד ואינטר בחצי גמר הליגה האירופיתגביע הטוטו: הפ' פ''ת, נוף הגליל ובית''ר ת''א מושלמותסוקונה ייעדר מול חדרה, תורג'מן: ''צריכים להשתפר''המנהל המקצועי של דורטמונד: ''ג'יידון סאנצ'ו יישאר''בוזגלו: ''הפועל ת''א דרשו שאקצץ 70 אחוז, זה סביר?''רשמי: אלביס סאקי חתם לעונה אחת במכבי פתח תקווהאושרה החזרה לפעילות ספורטיבית של ילדים ונוערעובר מכתום לכתום: גולן גוט חוזר למכבי ראשון לציוןרוני לוי: ''חשוב לנצח את הפועל ולשמור על הסיכויים''ב''ש: בכר סיכם על הפיצוי, התשלום מבית''ר י-ם נפרס
יעל ארד, יגאל כרמי, חילי טרופר וגילי לוסטיג (הוועד האולימפי)

שר הספורט טרופר ביקר בוועד האולימפי בישראל

חמישי | | 12:53    מאת מערכת ישראל ספורט

שר הספורט החדש ומנכ''ל משרדו רז פרויליך ערכו סיור במשרדי הוועד האולימפי וכן ביקרו גם ב''חוויה האולימפית'': ''חוויתי רגעים של התרגשות, השראה, עוצמה אנושית ורוח גדולה, כל מה שיפה וטוב בבני אדם''

שר התרבות והספורט חילי טרופר ומנכ"ל משרדו רז פרויליך ערכו הבוקר (חמישי) ביקור רשמי בוועד האולימפי בישראל. השר והמנכ"ל פגשו את יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי, המנכ"ל גילי לוסטיג ובעלי התפקידים יורם ארנשטיין, משה גולדשטיין, יעל ארד ואיתן ברק.

השר טרופר כותב בספר האורחים, לצדו של יגאל כרמי (הוועד האולימפי)
השר טרופר החל את הביקור בסיור מרכז המבקרים החוויה האולימפית בסיומו כתב בספר האורחים: "כפי שקראתם לזה, חוויה אחת גדולה. רגעים של התרגשות, השראה, עוצמה אנושית ורוח גדולה, כל מה שיפה וטוב בבני אדם". לאחר הסיור בחוויה האולימפית הציגו ראשי הוועד האולימפי בישראל בפני השר טרופר את פעילות הארגון, מטרות, יעדים והישגים.

יו"ר הוועד האולימפי בישראל יגאל כרמי אמר בסיום הפגישה שהוא מקווה מאד שהמשחקים האולימפיים בטוקיו יתקיימו כסדרם ביולי הבא והזמין את השר באופן רשמי להגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו שיפתחו ב-23 ביולי 2021.

 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות