1:1 למארסיי מול מץ, ראן שומרת על המקום הראשוןותודה ל-VAR: ריאל מדריד ניצחה 2:3 את בטיס בחוץ3:4 לאינטר על פיורנטינה, גם אטאלנטה ולאציו ניצחו2:3 ליונייטד על ברייטון, 3:3 לצ'לסי מול ווסט ברומיץ'רכש חדש: גודסוויי דוניו חתם לשנתיים במכבי חיפההפסד בכורה לדורטמונד, 2:0 בחוץ מול אוגסבורגשער ניצחון לקאניוק בבכורה, חוגי הבקיע באוסטריהקומאן: ''מבין את מסי, אבל אני לא האיש הרע בסיפור''קטש מודאג: ''לפני משבר הקורונה היינו טובים יותר''מכבי חיפה: שועה ישוב להתאמן רק אחרי טוטנהאם
המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)

חסון לוועדה: המחלוקת עם רוטנשטיינר - כלכלית בלבד

ראשון | | 12:38    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר ההתאחדות לכדורגל השתתף בדיון של הוועדה המקצועית והבהיר: ''אין איך לשלם לרוטנשטיינר 3 מיליון ש"ח''. חסון אף הסביר שאם לא יתקיימו משחקים בינלאומיים, ההתאחדות תספוג פגיעה קשה גם מאופ''א

הוועדה המקצועית קיימה היום (ראשון) דיון בהשתתפות יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון. היו"ר אמר לחברי הוועדה, כי בשל משבר הקורונה והנזק הכלכלי הכבד הצפוי, נדרש המנהל הטכני להסכים לקיצוץ משמעותי בשכרו. 

חסון הבהיר מעל לכל ספק, כי אין להתאחדות לכדורגל יכולת לשלם למנהל הטכני סכום של כ-3 מיליון שקלים בשנה ולכן נדרש הקיצוץ. עוד הוסיף, כי במידה שבסופו של דבר לא יתקיימו משחקים בינלאומיים, תשית גם אופ"א קיצוץ משמעותי מהכספים שהיא מעבירה להתאחדויות. 

היו''ר אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
יו"ר ההתאחדות הדגיש כי סלע המחלוקת הינו כלכלי ורוטנשטיינר היה ונשאר מבחינתו סמכות מקצועית ראויה, כך שהתקווה היא כי יימצא פתרון בהיבט הכספי, שיאפשר את המשך העסקתו. בישיבה לקחו חלק שינו זוארץ, יו"ר הוועדה המקצועית, אלי אוחנה, מורן מאירי, שמעון מימון, שרון ניסנוב, דרור קשטן, דודו אוואט ומנכ״ל ההתאחדות רתם קמר.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות