שער של וייסמן נפסל, ויאדוליד סחטה 2:2 מול אלצ'הרשמית: ליגות העל בכדורגל ובכדורסל ישובו בסופ''שיורוקאפ נשים: ניצחון גדול לאליצור רמלה על מישקולץ'יצא בזול: ליאו מסי הורחק משני משחקים בפועל בלבדהפוליטיקה תכריע: משרד הבריאות תומך בחזרת הליגהוובה בראון חתם בראשל''צ, מאוריסיו קורדיירו בירושליםיו''ר מנהלת הנשים: ''ענף כדורסל הנשים בסכנת קריסה''דדאס: ''אנחנו רחוקים 40 דקות מהשגת היעד ההיסטורי''דיווח: ''אלאבה יחתום בקיץ לארבע שנים בריאל מדריד''זלאטן: ''מאמין שנזכה באליפות? אני מאמין בזלאטן''

סופו של עידן: ז'ליקו אוברדוביץ' עוזב את פנרבחצ'ה

רביעי | | 00:33    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שבע שנים פוריות במועדון הטורקי, במהלכן זכה ביורוליג פעם אחת וכן בארבע אליפויות בליגה, החליט הסרבי על שנת שבתון ועזיבת המועדון. ''הארכיטקט של אינסוף הצלחות'', נכתב באתר הרשמי של המועדון

סופו של עידן: המאמן האגדי ז'ליקו אוברדוביץ' החליט לסיים הערב (שלישי) את דרכו בפנרבחצ'ה אחרי שבע עונות, במהלכן הפך את הקבוצה הטורקית לאימפריה יבשתית והוביל אותה, בין השאר, לזכייה היסטורית ביורוליג ב-2017 ולארבע זכיות באליפות המקומית (2014, 2016, 2017, 2018).
 


בהודעה של פנר נכתב: "כידוע, מאמננו המוערך, ז'ליקו אוברדוביץ', הגיע לאיסטנבול בשבוע שעבר כדי לפגוש את ראשי המועדון ולדון בעונה הבאה. אחרי שהחל המו"מ, המאמן שלנו חזר למולדתו וביקש להתלבט ולשוחח עם משפחתו. לצערנו, הוא הוא הודיע לנו שהוא עוזב ולא יאמן קבוצה בעונה הבאה. הארכיטקט של אינסוף הצלחות, אוברדוביץ' הצטרף למשפחת פנרבחצ'ה בעונת 2013/4 וזכה ביורוליג ב-2017. אנחנו מכבדים את ההחלטה של המאמן שכתב את שמו באותיות זהב בהיסטוריה של המועדון".

לפני תשעה ימים המאמן בן ה-60 נחת באיסטנבול על מנת להיפגש עם הנהלת פנרבחצ’ה, שניסתה לשכנעו להמשיך בתפקיד ובאיזשהו שלב אף הייתה אופטימית לגבי האפשרות שיישאר, כך נטען בדיווחים השונים, אולם ביום שישי האחרון אוברדוביץ' חזר לסרביה מתוך רצון להחליט סופית לאחר שישוחח עם משפחתו ובסופו של דבר, הוא ייפרד מהקבוצה אותה הדריך בשבע העונות האחרונות. אוברדוביץ', שזכה עם הקבוצה בארבעה גביעים, גם הגיע לחמישה פיינל פורים רצופים בין השנים 2015-2019.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות