ואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספותאיגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורטעם עבר ב-NBA: ג'רון בלוסומגיים חתם בעירוני נהריהמכבי ת''א רוצה תואר ראשון, דוניס לא יעמוד על הקווים
דיאנדרה ג'ורדן (טוויטר)

דיאנדרה ג'ורדן וספנסר דינווידי מברוקלין נדבקו בקורונה

שלישי | | 10:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הנטס אישרו ששני השחקנים נדבקו בנגיף. לאחרונה הודיע הקומישינר סילבר שחידוש משחקי ה-NBA עשוי להתבטל במקרה שהמגפה תתפשט בקרב השחקנים. הכרזה ''Black Lives Matter'' תופיע על הפרקט?

בעוד כחודש ה-NBA חוזרת, אבל נראה ששחקנים רבים עלולים לא לקחת בה חלק והלילה (בין שני לשלישי) הרשימה התרחבה. ברוקלין הודיעה ששני הכוכבים שלה - ספנסר דינווידי ודיאנדרה ג'ורדן נמצאו חיוביים בבדיקת קורונה כשהאחרון לא יצטרף אליה לאורלנדו. השניים הללו מצטרפים לשורה של שחקנים בכירים של הנטס שייעדרו מהמשך העונה: קווין דוראנט הפצוע לא יתאושש בזמן כדי לחזור, קיירי אירווינג מושבת אף הוא, ולאחרונה הודיע הפורוורד ווילסון צ'נדלר שהוא מוותר על השתתפותו מטעמים בריאותיים.
 


ג'ורדן צייץ בטוויטר: "התברר אמש והיום אני מאשר זאת כי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיוביות. כתוצאה מכך, לא אגיע עם יתר השחקנים לחידוש העונה באורלנדו". לעומת הסנטר שדיבר על כך ברשתות החברתיות, דינווידי סיפר בראיון למגזין "האתלטיק" על המצב: "בתכנון הראשוני ברוקלין הייתה צריכה להיות אחת הקבוצות הראשונות שמגיעות לאורלנדו, אבל כולנו חזרו לניו יורק ולצערי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיובית. אם להתחשב בעובדה שחוויתי תסמינים כולל חום גבוה ולחצים בחזה, לא ברור אם אצליח להגיע לאורלנדו".

נציין כי עד לפני שבוע בדיוק, נמסר על 16 כדורסלנים ב-NBA שנדבקו בנגיף הקורונה ונכון לעכשיו, מאחר שמספרם הולך וגדל, לא ברור מה יעלה בגורל ההחלטה לחדש את המשחקים. ביום שישי לא פסל הקומישנר אדם סילבר את האפשרות שהליגה לא תחודש במקרה של "התפשטות משמעותית של הנגיף בקרב השחקנים". ב-7 ביולי אמורות הקבוצות להגיע לאורלנדו, פלורידה, ל"בועה" שהוקמה במתקן דיסניוורלד בה יתקיימו המשחקים. בארגון השחקנים פועלים להציב את הכתובת "Black Lives Matter" על הפרקט במשחקים.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות