ברזיל פתחה את הקופה אמריקה עם 0:3 על ונצואלהמילווקי השוותה ל-2:2 מול ברוקלין, קיירי אירווינג נפצעהולנד חזרה בסטייל למרכז הבמה, אוקראינה מאוכזבתנבחרת הולנד חזרה ליורו עם 2:3 נהדר מול אוקראינהאוסטריה חגגה ניצחון היסטורי, ציון דרך מרשים לגרגוריץ'דג'וקוביץ': ''זה חלום עבורי, היה קשה, אני גאה ומאושר''ניצחון היסטורי ביורו לאוסטריה, 1:3 על צפון מקדוניההגרנד סלאם ה-19: נובאק דג'וקוביץ' זכה ברולאן גארוסבתום קרב אדיר: שיא ישראלי לאיתי גולדפדן ב-100 חזהבסגל חסר במיוחד: מכבי חיפה פתחה את האימונים
דיאנדרה ג'ורדן (טוויטר)

דיאנדרה ג'ורדן וספנסר דינווידי מברוקלין נדבקו בקורונה

שלישי | | 10:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הנטס אישרו ששני השחקנים נדבקו בנגיף. לאחרונה הודיע הקומישינר סילבר שחידוש משחקי ה-NBA עשוי להתבטל במקרה שהמגפה תתפשט בקרב השחקנים. הכרזה ''Black Lives Matter'' תופיע על הפרקט?

בעוד כחודש ה-NBA חוזרת, אבל נראה ששחקנים רבים עלולים לא לקחת בה חלק והלילה (בין שני לשלישי) הרשימה התרחבה. ברוקלין הודיעה ששני הכוכבים שלה - ספנסר דינווידי ודיאנדרה ג'ורדן נמצאו חיוביים בבדיקת קורונה כשהאחרון לא יצטרף אליה לאורלנדו. השניים הללו מצטרפים לשורה של שחקנים בכירים של הנטס שייעדרו מהמשך העונה: קווין דוראנט הפצוע לא יתאושש בזמן כדי לחזור, קיירי אירווינג מושבת אף הוא, ולאחרונה הודיע הפורוורד ווילסון צ'נדלר שהוא מוותר על השתתפותו מטעמים בריאותיים.
 


ג'ורדן צייץ בטוויטר: "התברר אמש והיום אני מאשר זאת כי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיוביות. כתוצאה מכך, לא אגיע עם יתר השחקנים לחידוש העונה באורלנדו". לעומת הסנטר שדיבר על כך ברשתות החברתיות, דינווידי סיפר בראיון למגזין "האתלטיק" על המצב: "בתכנון הראשוני ברוקלין הייתה צריכה להיות אחת הקבוצות הראשונות שמגיעות לאורלנדו, אבל כולנו חזרו לניו יורק ולצערי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיובית. אם להתחשב בעובדה שחוויתי תסמינים כולל חום גבוה ולחצים בחזה, לא ברור אם אצליח להגיע לאורלנדו".

נציין כי עד לפני שבוע בדיוק, נמסר על 16 כדורסלנים ב-NBA שנדבקו בנגיף הקורונה ונכון לעכשיו, מאחר שמספרם הולך וגדל, לא ברור מה יעלה בגורל ההחלטה לחדש את המשחקים. ביום שישי לא פסל הקומישנר אדם סילבר את האפשרות שהליגה לא תחודש במקרה של "התפשטות משמעותית של הנגיף בקרב השחקנים". ב-7 ביולי אמורות הקבוצות להגיע לאורלנדו, פלורידה, ל"בועה" שהוקמה במתקן דיסניוורלד בה יתקיימו המשחקים. בארגון השחקנים פועלים להציב את הכתובת "Black Lives Matter" על הפרקט במשחקים.

נגישות