הפועל חיפה: עידו לוי חתם בקבוצה לעונה הקרובהעובר לבירה: אוראל דגני סיכם עקרונית בבית''ר י-םדיווח באיטליה: ''אטאלנטה מעוניינת במנור סולומון''מצא בית חדש: ניב זריהן סיכם לשנתיים בבני יהודהמוכנה ללא מאמן: 0:3 למכבי תל אביב על בני יהודההפסד שלישי בהכנה: 0:2 להפועל ר''ג על הפועל ת''ארשמי: בית''ר ירושלים תשחק בעונה הבאה בליגה א'הפועל חדרה גברה 0:1 על הפועל חיפה, נתניה ניצחהטננבאום: ''עונה חלומית, רוצה לשחק גם בצ'מפיונס''קונטה בדרך החוצה מאינטר, פוצ'טינו מועמד לברצלונה
דור פרץ מול עופרי ארד (ישי נאמן)

ראשי המנהלות לשר האוצר: ''גורל הספורט תלוי בך''

ראשון | | 16:03    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר מנהלת הליגות בכדורגל ארז כלפון ויו''ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שמואל פרנקל כתבו לשר ישראל כץ: ''ללא רשת ביטחון, לא נוכל לשאת בהוצאות הכרחיות לפתיחת הליגות. הפתיחה בסכנה ברורה וממשית''

יו"ר מנהלת הליגות בכדורגל ארז כלפון ויו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שמואל פרנקל פנו היום (ראשון) במכתב משותף לשר האוצר ישראל כץ ובו הם מבקשים פגישה דחופה כדי לדון ב"סכנה לעתיד הכדורגל והכדורסל המקצועני בישראל". השניים מבהירים שללא רשת ביטחון, לא יוכלו לפתוח את העונה הבאה.

במכתב נכתב: "העונה הנוכחית עומדת להסתיים ולמרות שענפי הספורט לא קיבלו עד לרגע זה שקל אחד מהמדינה, ועל אף שהמשחקים נערכו ללא קהל, עלה בידינו להעמיד ליגות ראויות, ספורטיביות ותחרותיות אשר סיפקו בידור ומפלט בעת משבר, סייעו בהרגשה כי השגרה מתנהלת חרף המשבר והביאו כבוד לספורט הישראלי. הליגות בכדורגל חזרו למרות שליגות רבות (ועשירות משמעותית) באירופה כמו הצרפתית, ההולנדית והבלגית ויתרו על חזרה לפעילות, ואילו הליגה הישראלית בכדורסל היא אחת משלוש ליגות בלבד באירופה שחזרו למגרשים".

אצטדיון בלומפילד הריק (ישי נאמן)
עוד נכתב: "עם כל הקשיים - פנינו כעת לעונה הבאה, אבל כאן אנו נתקלים במחסום גבוה שלא מאפשר את פתיחת התחרויות. ללא הכנסות הקהל, לרוב קבוצות הליגות בכדורגל וכדורסל אין זכות קיום כלכלית. כתוצאה מהמצב, הקבוצות אמנם קיצצו ותיאלצנה להמשיך ולקצץ ככל יכולתן בהוצאות כוח האדם ובשכר שחקנים, אבל הקושי התקציבי הוא כל כך גדול שהוא מעמיד את פתיחת הליגות בסכנה מידית ומוחשית. השורה התחתונה היא שללא רשת ביטחון מהמדינה, לא נוכל לפתוח את הליגות. לא נוכל לשלם על תפעול הקבוצות, לא נוכל לשלם שכירות לאולמות ולאצטדיונים, לא נוכל לשלם משכורות לשחקנים ולא נוכל לשאת בכל הוצאה הכרחית אחרת".

השניים סיכמו: "אנו מבקשים להזכיר לך ולמשרדך כי הכנסות הטוטו, הווינר והמדינה מהימורים על כדורגל וכדורסל ישראלי מהוות כ-400 מיליון ש"ח בשנה. ללא קיום הליגות, מדינת ישראל תאבד הכנסה זו אשר משמשת גם לתמיכה בספורט האולימפי בשנה שבה תתקיים אולימפיאדה. הבטחת כי אף מגזר במשק לא יישאר ללא סיוע, אז אנו מבקשים פגישה דחופה כדי שנוכל לקבל החלטות לגבי עתיד הענפים".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות