צ'לסי ניצחה 1:2 את לסטר ועלתה במקומה למקום ה-3אליפות אירופה בשחייה: מדליות כסף לדדאון וארד לשלביחיפה: ''הגענו לקצה גבול היכולת למתוח את לוח השנה''פול פוגבה ודיאלו הניפו דגל פלסטין, ערן זהבי שוב עקץאחרי חמש שנים: בנזמה חוזר לסגל של נבחרת צרפתאליפות אירופה: שיא חדש לשליחים, 2 שיאים לגורבנקוהלו''ז פורסם: מכבי ת''א וחיפה יחזרו לליגה בראשוןמכבי ת''א עתרה: דחו את חצי הגמר מול מכבי חיפהחזרה בה: המנהלת החליטה על שתי יורדות ללאומיתאשדוד חזרה להתאמן, המשחק מול ב''ש - ביום חמישי
מאמן מכבי ת''א, ולדימיר איביץ' (ישי נאמן)

מכבי ת''א עשויה לא להופיע למשחק מול הפועל ב''ש

ראשון | | 21:52    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שקיבלו הודעה שמאור קנדיל צריך לשהות בבידוד ומצטרף בכך לאבי ריקן, אייל גולסה ואיתן טיבי, במועדון שלחו מכתב למנהלת: ''דחו את המשחק או שנשקול את צעדנו''. גורם במנהלת: ''הם חייבים להופיע''

המשחק מול הפועל באר שבע לא יתקיים כסדרו? אחרי שהתבשרה היום (ראשון), כי גם מאור קנדיל ייכנס לבידוד אחרי שנחשף כביכול לחולה קורונה מאומת, ולאחר שנאלצה להופיע למשחק מול מכבי חיפה ללא איתן טיבי, אבי ריקן ואייל גולסה, מכבי תל אביב שלחה מכתב חריף ליושב ראש המנהלת ארז כלפון, בו היא דורשת לקבל תשובות. הצהובים מבהירים במכתב כי הם שוקלים את צעדיהם ועשויים לא להופיע למשחק, כאשר גורם בכיר במנהלת הבהיר: "נעביר למכבי תל אביב מכתב תשובה מנומק, אבל בכל מקרה - היא צריכה להופיע למשחק. עם כל הסימפטיה למצב הנוכחי, אפשרות אחרת אינה עומדת על הפרק".

''חייבים להופיע''. שחקני מכבי ת''א (ישי נאמן)
במכתב ששלחה המשנה למנכ"ל המועדון, שרון תמם, נכתב: "היום התבשרנו על שחקן נוסף מהקבוצה אשר נאלץ להיכנס לבידוד עקב טעות. זהו השחקן הרביעי שמקבל הודעה לאחר ששלושה שחקנים ומנהל הקבוצה קיבלו הודעה דומה ערב המשחק נגד מכבי חיפה. על אף חוסר הספורטיביות העצום ועל אף שהמועדון ציפה לקבל תשובות המבטלות את הודעת הבידוד טרם היציאה לחיפה, הוחלט במועדון להתייצב כמתוכנן למשחק בשבת, ללא שלושת השחקנים, תוך ציפיה וביטחון שפניותינו לגורמים הרלוונטיים יענו בסמוך למשחק או לכל המאוחר בבוקר שלמחרת. ואולם, אף גורם לא טרח לענות לפניותינו, קל וחומר שלא לשלוח הודעה בדבר ביטול הבידוד וכל זאת בעת שארבעה שחקנים נמצאים בבידוד בטעות ואינם יכולים להתאמן ו/או לשחק עם הקבוצה, דבר הגורם נזק הן למועדון והן לשחקנים עצמם".

במועדון הוסיפו: "חשוב לנו להזכיר באופן שאינו משתמע לשתי פנים - העובדה שהקבוצה זכתה באליפות אינה מבטלת את הערך הספורטיבי של המשחקים שנותרו. לקבוצה מטרות נוספות העונה והיא זקוקה לכל שחקני הכשירים ללא יוצא מן הכלל. ככל ומינהלת הליגות אינה רואה ערך ספורטיבי במשחק, יש לבטלו או לדחותו. בנסיבות אלו, ועם כל הצער שבדבר, במידה שלא נקבל תשובות עד מחר בבוקר ויוחלט לקיים את המשחק ביום שלישי הקרוב כמתוכנן על אף חסרונם של השחקנים וחוסר הספורטיביות כאמור, נשקול צעדינו. בשולי הדברים נציים כי העובדה שרק שחקני מכבי תל אביב קיבלו הודעה להיכנס לבידוד תמוהה בעינינו ואף אינה הגיונית מבחינה סטטיסטית לאור הפרסום כי משרד הבריאות הוציא בסוף השבוע האחרון עשרות אלפי הודעות דומות".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות