מנצ'סטר יונייטד ואינטר בחצי גמר הליגה האירופיתגביע הטוטו: הפ' פ''ת, נוף הגליל ובית''ר ת''א מושלמותסוקונה ייעדר מול חדרה, תורג'מן: ''צריכים להשתפר''המנהל המקצועי של דורטמונד: ''ג'יידון סאנצ'ו יישאר''בוזגלו: ''הפועל ת''א דרשו שאקצץ 70 אחוז, זה סביר?''רשמי: אלביס סאקי חתם לעונה אחת במכבי פתח תקווהאושרה החזרה לפעילות ספורטיבית של ילדים ונוערעובר מכתום לכתום: גולן גוט חוזר למכבי ראשון לציוןרוני לוי: ''חשוב לנצח את הפועל ולשמור על הסיכויים''ב''ש: בכר סיכם על הפיצוי, התשלום מבית''ר י-ם נפרס
מאמן מכבי ת''א, ולדימיר איביץ' (ישי נאמן)

מכבי ת''א עשויה לא להופיע למשחק מול הפועל ב''ש

ראשון | | 21:52    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שקיבלו הודעה שמאור קנדיל צריך לשהות בבידוד ומצטרף בכך לאבי ריקן, אייל גולסה ואיתן טיבי, במועדון שלחו מכתב למנהלת: ''דחו את המשחק או שנשקול את צעדנו''. גורם במנהלת: ''הם חייבים להופיע''

המשחק מול הפועל באר שבע לא יתקיים כסדרו? אחרי שהתבשרה היום (ראשון), כי גם מאור קנדיל ייכנס לבידוד אחרי שנחשף כביכול לחולה קורונה מאומת, ולאחר שנאלצה להופיע למשחק מול מכבי חיפה ללא איתן טיבי, אבי ריקן ואייל גולסה, מכבי תל אביב שלחה מכתב חריף ליושב ראש המנהלת ארז כלפון, בו היא דורשת לקבל תשובות. הצהובים מבהירים במכתב כי הם שוקלים את צעדיהם ועשויים לא להופיע למשחק, כאשר גורם בכיר במנהלת הבהיר: "נעביר למכבי תל אביב מכתב תשובה מנומק, אבל בכל מקרה - היא צריכה להופיע למשחק. עם כל הסימפטיה למצב הנוכחי, אפשרות אחרת אינה עומדת על הפרק".

''חייבים להופיע''. שחקני מכבי ת''א (ישי נאמן)
במכתב ששלחה המשנה למנכ"ל המועדון, שרון תמם, נכתב: "היום התבשרנו על שחקן נוסף מהקבוצה אשר נאלץ להיכנס לבידוד עקב טעות. זהו השחקן הרביעי שמקבל הודעה לאחר ששלושה שחקנים ומנהל הקבוצה קיבלו הודעה דומה ערב המשחק נגד מכבי חיפה. על אף חוסר הספורטיביות העצום ועל אף שהמועדון ציפה לקבל תשובות המבטלות את הודעת הבידוד טרם היציאה לחיפה, הוחלט במועדון להתייצב כמתוכנן למשחק בשבת, ללא שלושת השחקנים, תוך ציפיה וביטחון שפניותינו לגורמים הרלוונטיים יענו בסמוך למשחק או לכל המאוחר בבוקר שלמחרת. ואולם, אף גורם לא טרח לענות לפניותינו, קל וחומר שלא לשלוח הודעה בדבר ביטול הבידוד וכל זאת בעת שארבעה שחקנים נמצאים בבידוד בטעות ואינם יכולים להתאמן ו/או לשחק עם הקבוצה, דבר הגורם נזק הן למועדון והן לשחקנים עצמם".

במועדון הוסיפו: "חשוב לנו להזכיר באופן שאינו משתמע לשתי פנים - העובדה שהקבוצה זכתה באליפות אינה מבטלת את הערך הספורטיבי של המשחקים שנותרו. לקבוצה מטרות נוספות העונה והיא זקוקה לכל שחקני הכשירים ללא יוצא מן הכלל. ככל ומינהלת הליגות אינה רואה ערך ספורטיבי במשחק, יש לבטלו או לדחותו. בנסיבות אלו, ועם כל הצער שבדבר, במידה שלא נקבל תשובות עד מחר בבוקר ויוחלט לקיים את המשחק ביום שלישי הקרוב כמתוכנן על אף חסרונם של השחקנים וחוסר הספורטיביות כאמור, נשקול צעדינו. בשולי הדברים נציים כי העובדה שרק שחקני מכבי תל אביב קיבלו הודעה להיכנס לבידוד תמוהה בעינינו ואף אינה הגיונית מבחינה סטטיסטית לאור הפרסום כי משרד הבריאות הוציא בסוף השבוע האחרון עשרות אלפי הודעות דומות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות