אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
עומר אצילי ודור מיכה (ישי נאמן)

מיכה ואצילי: ''בוחרים להביט לאמת בלבן של העיניים''

שני | | 15:36    מאת מערכת ישראל ספורט

סוכנם של שני שחקני מכבי ת''א, רונן קצב, הבהיר בהם עצמם היו אלה שביקשו להתיר את איסור הפרסום: ''לא נפל כל פגם פלילי בהתנהגותם. בחרו לא להסתתר מאחורי צו איסור הפרסום. מחכים לחזור אל הקבוצה''

כמעט חודש אחרי פתיחת החקירה המשטרתית בפרשת הכדורגלנים והקטינות, הותר היום (שני) לפרסם את שמותיהם של שני החשודים - דור מיכה ועומר אצילי. שני כוכבי מכבי תל אביב חשודים בבעילת אסורה בהסכמה של קטינה מתחת לגיל 16 וכן בהגשת אלכוהול לקטינות. המשטרה סיימה את חקירתה בפרשה ומסקנותיה יועברו לפרקליטות כדי שתחליט האם להגיש כתב אישום או לסגור את התיק.

סוכנם של השניים, רונן קצב, מסר: "כותב השופט עידו דרויאן-גמליאל בהחלטתו ביום א 5.7 ואני מצטט: 'בענייננו, זוכים המשיבים (השחקנים) כבר עתה בחותמת כשרות כפולה'. שופט ושופטת ראו את הראיות ואמרו את דברם: לא בוצעו עברות מין. צו איסור הפרסום היה הכרחי לתקופת החקירות כדי שהן יתנהלו בצורה היעילה ביותר ללא חשיפת כל הצדדים המעורבים אבל עם תום הפרק הזה ולמרות רצונם של עורכי הדין לערער לבית  משפט העליון לאיסור פרסום שמם, בגלל הנזק התדמיתי האדיר שנוצר ויכול אף לגדול עם פרסום השמות, החליטו דור מיכה ועומר אצילי לחשוף את שמותיהם בידיעה ברורה שלא נפל פגם פלילי בהתנהלותם".

קצב הוסיף: "הנזק הכולל שנוצר לשחקנים הוא עצום אבל דור ועומר בוחרים לא להסתתר מאחורי צוי איסור פרסום ולהביט לאמת בלבן של העיניים ולהתמודד עם ההשלכות של הפרסום. דור ועומר שמחים באליפות שבה היה להם חלק נכבד ומחכים לחזור לשגרה עם חבריהם לקראת פתיחת העונה הבאה. אנו מאחלים לכולם בריאות טובה וחוסן נפשי וכלכלי בתקופה לא פשוטה שאנו עוברים בתקווה לעתיד טוב יותר במהרה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות