חיזוק מרשים: ג'ו אלכסנדר חתם רשמית בעירוני נהריהואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרשמית: אמיר חלאיילה חתם לעונה אחת בבני יהודהישי עוליאל ולינה גלושקו זכו בטורניר וולוו ברמת השרוןרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספות
המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)

רוטנשטיינר: ''הרצוג? במבחן התוצאה, זה לא מספיק''

רביעי | | 13:32    מאת רועי ינקלוביץ

המנהל הטכני, שיישאר לפחות עד סוף השנה, קיים מסיבת עיתונאים בזום והתייחס גם למאמן הנבחרת שעזב: ''הוא עשה עבודה מעולה והביא רוח חדשה''. על הקיצוץ שעשה בשכרו: ''מצאנו פתרון לטובת שני הצדדים''

המנהל הטכני של ההתאחדות לכדורגל, וילי רוטנשטיינר, קיים היום (רביעי) מסיבת עיתונאים דרך אפליקציית זום. האוסטרי, שהסכים לקיצוץ של 30% בשכרו, ישתכר כעת 70,000 ש"ח בחודש. אם תחליט ההתאחדות, היא תוכלל להשתחרר מחוזהו בחודש דצמבר - ותצטרך לשלם לו פיצוי של שבע משכורות בלבד במקום 18.

רוטנשטיינר אמר: "אני חושב שאנדי הרצוג עשה עבודה מצוינת במשך שנתיים, העפיל לפלייאוף ליגת האומות, עשה ניצחונות יפים, והביא גישה חדשה לנבחרת. הוא הכניס רוח קבוצתית שהשחקנים הרגישו. הייתה קבוצה מיוחדת של שחקנים שתמיד ניסתה לנצח. יש לנו צטאנס של שני משחקים להעפיל ליורו 2021"

המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)
האוסטרי והוסיף: "ספגנו יותר מדי שערים, ההגנה לא הייתה מספיק טובה, אבל אני חושב שבאופן כללי היה לנו מאמן מעולה והקורונה הרסה לנו את הסיטואציה שנוצרה כי היינו בטוחים שהוא יאמן אותנו נגד סקוטלנד. הוא בנה נבחרת מאוחדת. הוא אהב את המדינה, הוא אהב את האנשים והוא מאחל לכולנו הצלחה בעתיד. הוא הביא רוח חדשה, אבל במבחן התוצאה זה לא היה מספיק".

המנהל הטכני המשיך: "אני קיצצתי בשכר שלי לחצי שנה הקרובה ולאחר מכן נחליט מה נעשה לקראת העתיד, אם ההתאחדות תהיה מרוצה מהעבודה שלי. אני לא יודע איך זה נראה בציבור, אבל מבפנים בתוך ההתאחדות ומול שינו זוארץ והקולגות שלו, אני מרגיש נוח מאוד. אורן חסון הוא הנשיא, אנחנו מכירים אחד את השני יותר ויותר עם הזמן, אנחנו עובדים ביחד כדי לשפר את הכדורגל ויש לנו מטרה להמשיך ביחד"

לגבי הוועדה לאיתור מאמן לנבחרת: "אני לא יודע לגבי וטו, בהרבה מדינות מאמן הנבחרת נבחר לאחר החלטות של ועדה. בפגישה הראשונה נעבוד על דרך העבודה בוועדה, אתם מכירים אותי ויודעים שנבהיר הכל ונעבוד בצורה מסודרת כדי לבחור את המאמן הבא על הצד הטוב ביותר לשחקנים, להתאחדות ולכדורגל הישראלי".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות