ואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרשמית: אמיר חלאיילה חתם לעונה אחת בבני יהודהרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספותאיגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורטעם עבר ב-NBA: ג'רון בלוסומגיים חתם בעירוני נהריה
היו''ר החדש, דודו עוז (רשת C Hotels)

יו''ר סקציה נס ציונה דודו עוז הודיע על סיום תפקידו

שישי | | 17:20    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שהקבוצה ירדה לליגה הלאומית לאחר עונה אחת בליגת העל, דודו עוז נפרד: ''ההחלטה היא ללא קשר להישארות בליגה או ירידה. הנשירה היא אכזרית בגלל יחס השערים. כולי תקווה שתהיה המשכיות לדרך''

היורדת לליגה הלאומית סקציה נס ציונה אישרה היום (שישי) כי יו"ר המועדון, דודו עוז, הודיע לחברי העמותה וחברי הועד המנהל על סיום תפקידו". עוד נמסר: "מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה מודה לדודו על המסירות, הנחישות, הנאמנות, הפרוגרסיבה והשיפור הניהולי, התרבות, הסטנדרטים והשקיפות שהנחה כדרך ניהולית וערכית. דודו תרם מזמנו ומרצו, והשקיע ימים כלילות למען המועדון. כמובן שדודו יישאר אוהד מסור של סקציה נס ציונה גם בעתיד".

דודו עוז מסר: "חברים יקרים, בתחילת חודש מרץ השנה, התחילו ניצני ההדבקה בנגיף הקורונה בארץ. לדאבון כולנו, המשבר שנגיף זה גרם, פגע במגזרים העיסקיים, כמו גם בענפי הספורט השוניםברמות שטרם ידענו בעבר. במקביל להפסקת פעילות הליגות המקצועיות, נפגעו בצורה קשה ביותר (שלא לומר אנושה) ענפי התיירות והמלונאות, דבר שהביא להוצאת מאות עובדים בחברה אותה אני מנהל לחל"ת, הפסקת פעילות, סגירת מלונות על כל המשתמע מכך. מתוך מחויבות לבעלי החברה ואחריות אישית , הצורך לטפל במשבר שאמור לא נראה כמותו מעולם, ביקשתי מהגורמים הנדרשים בעירית נס ציונה למנות לי מחליף, זאת בהתאם לצו מצפוני. עקב אי הוודאות בה היינו בחודשים מרץ ואפריל, וכדי לא לגרום לזעזוע, נעניתי לפניות הרבות שהופנו אלי והמשכתי בתפקיד".

שחקני סקציה נס ציונה (אסף הופמן)
הוא הוסיף: "פתיחת המלונות לאחר תקופה של שלושה חודשי השבתה, עליה בתחלואה, המגבלות איתם ענף המלונאות מתמודד, דורשת ממני להתמסר כל כולי לניהול החברה זאת סביב השעון 7/24. בעקבות זאת ולאחר שיקול דעת מעמיק , הודעתי לפני מס' שבועות , ללא קשר להישארות בליגת העל או ירידה לליגת המשנה, על הפסקת פעילותי עם תום עונת המישחקים 2020/2019. עשינו דרך ראויה לכל שבח, עמדנו בפני קשיים ומהמורות, ללא מגרש ביתי, עם תקציב מוגבל, יציאה וחזרה מחל"ת, ניהול וביצוע הפחתות שכר, בזמן קצר וביעילות מירבית, יציאה והחזרת 4 מהשחקנים הזרים, בידוד הזרים לפני שהורשו לחזור ולהתאמן, שיכון הזרים בבית מלון ברשת hotels-c וללא עלות!".

עוז המשיך: "החזרת אימוני מחלקות הנוער במיגבלות, מעבר לאצטדיון ר"ג זאת על מנת לחסוך בהוצאות, הפסקת תמיכה של ספונסר מרכזי ועוד פעולות שתקצר היריעה מלהכיל. מבחינתי עמדנו במשימה בכבוד ולמעשה הירידה לליגת המשנה אכזרית שכן יחס שערים הוא שהכריע, אך כידוע לעיתים הספורט מביא איתו תיסכול ואכזבות. הנני שולח הערכה ותודה לכל השותפים לעונה בה עמדנו באתגרים רבים ומגוונים: שחקנים, מאמנים, חברי צוות,עובדי המועדון על כלל תפקידיהם,יועצים מקצועיים,חברי הנהלה, בכירי ונושאי תפקידים בעיריה ולכל אלה שהיו שותפים מלאים בעשיה, יש לכם לא מעט סיבות לגאווה!!".

היו"ר העוזב סיכם: "תודה לראשי המנהלת שהיו קשובים לכל פניותי ועשו את המיטב כדי לסייע. כולי תקווה שתהיה המשכיות לדרך, לערכיות, לשיקול הדעת,לחשיבה הכוללת לטובת המועדון, לכבוד ההדדי שהינם נר לרגלי ושאותם ניסיתי להטמיע בכל תקופת פעילותי ,זאת בחפץ לב וללא משוא פנים. הנני עומד לרשות כל אחת ואחד בכל נושא מקצועי ועיסקי כאחד. בהצלחה גדולה לכולכם. איחולי בריאות איתנה".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות