ואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרשמית: אמיר חלאיילה חתם לעונה אחת בבני יהודהרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספותאיגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורטעם עבר ב-NBA: ג'רון בלוסומגיים חתם בעירוני נהריה

אלי כהן השריף מצטרף לוועדת האיתור של ההתאחדות

שבת | | 08:21    מאת אדי חליאבין

היו''ר אורן חסון, החליט יחד עם אלי אוחנה לצרף גם המאמן הוותיק: ''אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים''

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, החליט היום (שבת) יחד עם אלי אוחנה, ובהתאם לסמכות שהוענקה לו על ידי הנהלת ההתאחדות, לצרף לוועדת האיתור את המאמן אלי כהן "השריף". ביום ראשון הקרוב, בישיבת ההנהלה, יביא חסון לאישור גם את צירופו של שינו זוארץ, יו"ר הוועדה המקצועית, כחבר הרביעי בוועדת האיתור. 

אלי כהן השריף (ליאת אבשלומי)
אורן חסון אמר: "אני מודה לאלי כהן על הסכמתו להצטרף לוועדת האיתור ולתרום מנסיונו העשיר לאיתור המאמנים הנכונים לנבחרת הבוגרת ולנבחרות הצעירות. מיד עם אישור הרכב הוועדה המלא נתכנס באופן אינטנסיבי, בשאיפה לסיים את המלאכה בתוך כחודש. הרכב הוועדה, יחד עם הסיוע של המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, נוסך בי ביטחון לגבי איכות הדיונים והבחירה באנשים המתאימים להוביל את נבחרות הלאום שלנו".

אלי כהן הוסיף: "אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. אני מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים, היתה לי זכות לעבוד עם חלקם כאשר היו שחקנים ולאחר מכן כאשר עמדו מולי על הקווים. אני סמוך ובטוח כי הרכב הוועדה מבטיח דיונים ענייניים ובחירה מקצועית בראויים ביותר".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות