התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםמארון גאנטוס מבני סכנין אובחן כחולה בנגיף קורונהבשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצותמכבי ת''א: ג'ון דיברתולומאו חתם לשנתיים נוספותאיגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורטעם עבר ב-NBA: ג'רון בלוסומגיים חתם בעירוני נהריהמכבי ת''א רוצה תואר ראשון, דוניס לא יעמוד על הקוויםנמרוד טישמן ממשיך בראשל''צ, עמית עבו בנס ציונהאבוקסיס: ''המטרה היא להגיע מוכנים לליגה ולאירופה''בית''ר ירושלים הודיעה: גרסיה ייעדר שבועיים-שלושה
סוף פודגוראנו בפעולה (ישי נאמן)

שחר לפודגראנו: ''גאה מצד אחד ומאוכזב מצד שני''

שבת | | 13:31    מאת אדי חליאבין

נשיא מכבי חיפה פרסם הודעה מיוחדת בעקבות המעבר של הכישרון הצעיר לרומא: ''אני גאה, אך גם רביבו, ברקוביץ' ובניון כיכבו בקבוצה לפני שיצאו לחו''ל. רצינו להנות מהפירות שלנו, שלא ישכח מאין יצא לאירופה''

אחרי שחתם רשמית ברומא, במכבי חיפה נפרדים מסוף פודגוראנו. היום (שבת) פרסם נשיא המועדון יעקב שחר דברי פרידה מהכישרון הצעיר באתר הרשמי, כאשר שחר הביע גם אכזבה מהמהלך של פודגוראנו. השחקן בן ה-18 נחשב לכישרון גדול ומבטיח בכדורגל הישראלי, והוא הספיק לערוך העונה חמש הופעות במדי הקבוצה הבוגרת של מכבי חיפה, שבהן הוא גם בישל שער.

נשיא המועדון, יעקב שחר (רמי כהן שמאלי)
שחר מסר: "סוף פודגרנו, על אף גילו הצעיר, החליט לממש את ההתעניינות בו, על ידי מועדון רומא האיטלקי. כל שחקן שלנו שמשתלב בקבוצת כדורגל בחו"ל, מביא כבוד למועדון שלנו, במיוחד כשהוא מצליח. אני, כראש המערכת שלנו, גאה מצד אחד ומאוכזב מצד שני. לא אחת שחקני מכבי חיפה הגיעו לרמות הגבוהות באירופה, לאחר שאנו בארץ נהנינו לראותם מככבים בקבוצתנו הבוגרת מספר שנים. לדוגמא: אייל ברקוביץ' יצא לחו"ל בגיל 23, רביבו כנ"ל, יוסי בניון בגיל 22, ליאור רפאלוב בגיל 26, איגביני יעקובו, סרגיי קנדאורוב ואחרים".

נשיא הירוקים הוסיף: "אנו שמחים ששחקנים מצטיינים ממחלקת הנוער שלנו מגיעים לנבחרות ישראל בגילאים השונים. עם נבחרות אלו הם יוצאים לטורנירים באירופה ונחשפים לנציגי קבוצות העוקבים אחריהם, כמו במקרה של סוף, וזוכים בקלות בפרי עמלנו. כפי שציינתי, אנו לא עמדנו בדרכו של סוף, כמו כל שחקן שרצה להתקדם לאירופה. ברוב המקרים אף יזמנו זאת, אולם כאמור רצינו ליהנות מפירותינו גם בקבוצה הבוגרת שלנו. אנו מאחלים לסוף בהצלחה! שלא ישכח מאין יצא לאירופה ושיבוא לבקר ולספר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות