ערב חגיגי במיוחד: ר.ב לייפציג ונגלסמן עשו היסטוריהלייפציג הדהימה את אתלטיקו ועלתה לחצי גמר האלופותחיזוק מרשים: ג'ו אלכסנדר חתם רשמית בעירוני נהריהואן לוון: ''היה לנו כיף בשבועות האלו, מאמין בקבוצה''התואר הראשון: מכבי תל אביב זכתה באלוף האלופיםרשמית: אמיר חלאיילה חתם לעונה אחת בבני יהודהישי עוליאל ולינה גלושקו זכו בטורניר וולוו ברמת השרוןרכש חדש: החלוץ אודה אונריודה חתם בהפועל חדרהגם הוא נשאר: ג'ייקובן בראון ממשיך בהפועל ירושליםדג'וקוביץ' ישתתף באליפות ארה''ב: ''לא החלטה קלה''
קיבל הודעה על ביטול החוזה. מאור בוזגלו (אליאב אוזן)

הפועל ת''א ביטלה את החוזים של דגני, בוזגלו וג'ראפי

שלישי | | 13:16    מאת מערכת ישראל ספורט

הקפטן, הקשר, השוער ועוד שחקנים כמו מוטי ברשצקי, רז כהן ואחרים קיבלו מהמועדון הודעה דומה על ביטול החוזה בשל ''כוח עליון'': ''נאלצים להודיע לך על ביטול הסכם העסקתך והחל מרגע זה הנך שחקן חופשי''

בלאגן גדול בהפועל תל אביב: שורה של שחקנים קיבלו היום (שלישי) הודעה לפיה חוזיהם מבוטל בשל מינוח משפטי שנקרא "סיכול ההסכם הקיים", בעקבות "כוח עליון". מדובר בין היתר במאור בוזגלו, אוראל דגני, יואב ג'ראפי, אריק ינקו, מוטי ברשצקי ורז כהן, כאשר כולם התקבקשו לקצץ 40 אחוזים משכרם - וסירבו לכך.

העקיצה של מאור בוזגלו (צילום מסך)
במכתב שנשלח לשחקנים נכתב: "כידוע, משבר הקורונה גרם למשבר קשה בכל העולם, לרבות בכדוגל העולמי והישראלי. בעת חתימת ההסכם, אף אחד מהצדדים לא ידע ולא היה עליו לדעת על ההשלכות הקשות שיגרום משבר הקורונה, ולא היתה לאף אחד מהצדדים האפשרות לראותן מראש, או האפשרות למנוע אותן. בשל משבר הקורונה, הסכם העסקתך לעונת המשחקים 2020/21, הוא בלתי אפשרי ובכל מקרה אפשרות ביצועו שונה באופן יסודי ממה שהוסכם עליו בינינו, והדבר מהווה כוח עליון המסכל את הסכם העסקתן לעונת המשחקים 2020/21, על פי הדין".

עוד נכתב: "פנייתנו אליך בהצעה למתווה הקיצוץ שהצענו לך, לא נענתה, ולאור זאת אנו נאלצים להודיע לך על ביטול הסכם העסקתך לעונת המשחקים 2020/21, והחל ממועד מכתב זה, הינך שחקן חופשי, ואתה רשאי לחפש לך קבוצה אחרת, ללא מגבלה. יחד עם זאת, ועל מנת להמשיך ההתקשרות בינינו לעונת 202021, אנו נכונים להציע לך הסכם חדש, על פיו יעמדו הסכומים אותם תקבל, על סך השווה ל-(...) ובמידה ועונת המשחקים תחזור למתכונתה הרגילה, נהיה מוכנים לדון איתך על שינוי בקיצוץ נודה לקבלת אישורך להצעתנו זו, ונעביר אליך הסכם לחתימה. בהזדמנות זו נבקש להודות לך על תרומתך עד היום למועדון, נשמח להמשך העסקתך בתנאי ההסכם המוצע, ונאחל בריאות והצלחה בהמשך בכל אשר תחליט".

אוראל דגני (דוברות הפועל ת''א)
בנושא אחר, עסקת העברתו של קפטן הפועל תל אביב אוראל דגני לבית"ר ירושלים עוד רחוקה מלהיסגר. זאת, למרות שהאדומים הוציאו אתמול הודעה רשמית על כך שהצהובים-שחורים החליטו לממש את סעיף היציאה בחוזהו של הבלם ולרכוש אותו ב-400 אלף דולר. דגני טרם סיכם את תנאיו במועדון מהבירה, ובכלל מעדיף אופציות בחו"ל. נציין כי מי שמתנגד לעזיבה של אוראל דגני הוא המאמן ניר קלינגר, שכזכור החזיר לשחקן את סרט הקפטן זמן קצר אחרי שמונה למאמן. 

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות