עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
מוחמד סלאח באימון (האתר הרשמי)

מומחי ה-Winner מעריכים: ליברפול תנצח את ארסנל

רביעי | | 10:07    מאת מערכת ישראל ספורט

המומחים חוזים שהאלופה האנגלית תמשיך לנצח גם מול התותחנים בדרך הבטוחה לשבירת שיא הנקודות בליגה, סיטי לא תתקשה מול בורנמות' ומילאן תגבור על פארמה. ואיך תהפכו 20 ש''ח ל-11,400 ש''ח

הערב (רביעי), נזכה לצפות במשחקי הליגות הטובות בעולם כאשר באיטליה מילאן תארח את פארמה ובאנגליה ארסנל תארח את ליברפול וסיטי את בורנמות'. המשחק הראשון של הערב מגיע אלינו מאנגליה כאשר סיטי תארח את בורנמות' למפגש קצוות הליגה.

מומחי ה-Winner בטוחים שסיטי תנצח את המשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.05, למול ניצחונה של בורנמות' שמוערך ביחס של פי 11.  תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 7.5. לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שקייל ווקר יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:2 לבורנמות', תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 11,400 ש"ח עם יחס זכיה של פי 570. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שדייגו ריקו מבורנמות' יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לסיטי, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 4,700 ש"ח עם יחס זכיה של פי 235.
 


המשחק השני של הערב מגיע אלינו מאיטליה כאשר מילאן תארח את פארמה. מומחי ה-Winner מעריכים שמילאן צפויה לצאת עם שלוש הנקודות מהמשחק וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.3, למול ניצחונה של פארמה שמוערך ביחס של פי 5.9. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 4.2.

המשחק שינעל את הערב מגיע אלינו גם הוא מאנגליה כאשר ארסנל תארח את ליברפול. מומחי ה-Winner מעריכים שהאלופה, ליברפול לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להשגת שלוש הנקודות וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.65, למול ניצחונה של המארחת שמוערך ביחס של פי 3.4. תוצאת התיקו מוערכת ביחס  של פי 3.6.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שהקטור ביירין מארסנל יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 2:3 לאורחים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 8,700 ש"ח עם יחס זכיה של פי 435. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שוירג'יל ואן דייק מליברפול יבקיע את השער הראשון במשחק ותוצאת הסיום תהיה 1:3 למארחים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 10,000 ש"ח עם יחס זכיה של פי 500.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות