ניצחון בכורה לפרנקפורט, שגברה 1:3 על הרטה ברליןמכבי חיפה נחתה באיחור בארץ, אבו פאני הגיע ל''סאן''סוארס הוצג באתלטיקו מדריד, גם קבאני עשוי להצטרףגם מכבי נתניה: 4 שחקנים אובחנו כחיוביים לקורונהנשאר בספרד: מירוטיץ' האריך את חוזהו בברצלונהגם הכדורסל קיבל אישור: חוזרים להתאמן אחרי כיפורסופית: הקבוצות יוכלו לחזור לאימונים אחרי יום כיפורבייל: ''כולם שרקו לי בוז, אך אני לא מתחרט על כלום''מסי לסוארס: ''לא מגיע לך שיגרשו אותך כמו שעשו''מכבי פ''ת גברה 1:3 על הפועל כפ''ס במשחק אימון
חילופים בצ'לסי (האתר הרשמי)

אושר: קבוצות יוכלו לבצע 5 חילופים גם בעונה הבאה

רביעי | | 17:36    מאת מערכת ישראל ספורט

ה-IFAB, הגוף האחראי על חוקת הכדורגל, הודיע כי השינוי שחל בשל הקורונה יתאפשר גם ב-2020/21. כל התאחדות תחליט האם לאמץ את ההחלטה. רשמית: משחקי הפיינל 8 של ליגת האלופות יהיו ללא קהל

אחד מהשינויים המהותיים של מגפת הקורונה על הכדורגל העולמי הוא הגדלת מספר החילופים משלושה לחמישה במשחק. הערב (רביעי) הודיע ה-IFAB (הגוף האחראי על חוקת הכדורגל) כי הוא מאשר את אותה כמות חילופים גם בעונה הבאה. על מנת למנוע את עיכוב המשחק, החילופים יוכלו להתבצע בשלוש פעימות בלבד. שינויים שהמאמנים יערכו במהלך המחצית, לא יחשבו בספירה.

כזכור, ב-8 במאי הוענקה האפשרות לליגות שמחדשות את פעילותן בשנת 2020 לאפשר לקבוצות להשתמש בחמישה מחליפים במשחק. דירקטוריון IFAB החליט כעת להרחיב את האופציה גם לליגות שיסתיימו ביולי 2021 ובתחרויות בינלאומיות בקיץ הבא. הסיבה העיקרית לתיקון הזמני לחוק היא ההשפעה על רווחת השחקנים בתחרויות המופעלות בתקופה מרוכזת ובתנאי מזג אוויר שונים בעקבות הקורונה.
 


נציין כי ב-IFAB מאמינים שההשפעה תימשך גם בעונה הבאה משום שבחלק מהליגות שחודשו השנה עשויה להיות תקופת התאוששות או הכנה קצרה מהרגיל לפני תחילת העונה הבאה שלהם. עבור תחרויות רבות, עונת 2020/21 תהיה כרוכה במשחקים שמשוחקים בתקופה מרוכזת בגלל התחלה מאוחרת וחוסר היכולת להסתיים מאוחר מהרגיל בגלל טורנירים בינלאומיים גדולים. יש לציין כי התאחדות תוכל להחליט האם לאמץ את השינויים או לא.

בנושא אחר, למי שעוד קיווה לראות קהל במשחקי ליגת האלופות שייערכו בליסבון בחודש הבא, הגיעה הערב בשורה מאכזבת מכיוון ממשלת פורטוגל שהודיעה רשמית: כל משחקי הפיינל 8 של ליגת האלופות בליסבון יתקיימו ללא קהל. אופ"א אמנם לא נתנה קביעה סופית בנושא, אבל עכשיו הגיע הווטו מצד הממשלה במדינה המארחת, שנתנה הוראה דומה גם לגבי גמר הגביע המקומי.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות