מומחי הווינר מעריכים: ברצלונה, פ.ס.ז' ודורטמונד ינצחואחרי עימות באימון: ז'וסוואה הושעה ולא יטוס ללברקוזןהמנהלת הציגה מתווה לכניסה של קהל בגמר גביע ווינראיבון בוניש מונתה למאמנת ראשית בנבחרות אוסטריהבשל הקורונה: מרתון תל אביב יתקיים במתכונת דיגיטליתגריזמן: ''ליאו מסי אמר לי שהוא הולך איתי עד המוות''זהבי חוטף: ''מגיע למצבים שמהם יותר קל לפרוץ לבנק''בכר ושחר ביקרו את השחקנים: ''לא נקבל יכולת כזאת''ג'ון דיברתולומיאו: ''ברגעים הקשים ממש רציתי לחזור''1:1 בין וולבס לסאות'המפטון, ניצחון ראשון לברנלי
כדור כדורסל (אתר FIBA)

אם משבר הקורונה יחריף, כל הליגות יחולקו לבתים

חמישי | | 15:54    מאת מערכת ישראל ספורט

באיגוד הכדורסל יכינו תוכנית חליפית למקרה שהתפשטות הנגיף לא תאפשר את קיום הליגות כמתוכנן. הועדה המקצועית סימנה מטרה: תוך ארבע שנים, כל קבוצה תחזיק מנהל מקצועי. בלאומית יהיו 15 קבוצות

הועדה המקצועית של איגוד הכדורסל התכנסה היום (חמישי) לישיבה בזום. יו"ר הועדה עמוס פרישמן סיפר שבקרוב יתקיים המחזור השלישי של קורס מנהלים מקצועיים של איגוד הכדורסל והמטרה היא שתוך 4 שנים מקסימום, כל קבוצה תחויב להחזיק מנהל מקצועי שעבר את הקורס של איגוד הכדורסל.

פרישמן ביקש מנפתלי גושן רכז הליגות באיגוד, להכין תכנית חליפית לעונה הקרבה, במקרה ולא יתאפשר לפתוח את העונה כרגיל בשל משבר הקורונה. במקרה כזה הליגות יחולקו לבתים של מספר קטן יותר קבוצות כדי לקיים טורנירים. בנוסף, הועדה קבעה את מתכונת הירידות בעונה הקרובה בכפוף לאישור הנהלת האיגוד שתתכנס ביום שלישי הקרוב.

יו''ר האיגוד, עמירם הלוי (עודד קרני, איגוד הכדורסל)
עוד נקבע כי הליגה הלאומית תכלול בעונה הקרובה 15 קבוצות וכדי לחזור לליגה בת 14 קבוצות ירדו השנה 3 קבוצות לליגה הארצית. בליגה הארצית יהיו 2 מחוזות של 13 קבוצות, 3 האחרונות ירדו לליגה א' ואחת נוספת תתמודד נגד מקום שני בליגה א'.

באשר לליגת העל לנוער: בעונה הקרובה יהיו שני מחוזות בני 12 קבוצות כל אחת, כדי לחזור למצב של 10 קבוצות בכל מחוז תוך שנתיים, תרדנה 3 קבוצות מכל מחוז. בנוסף, יתקיימו טורנירים מחוץ למסגרת הליגה שהשתתפות בהם הינה חובה.

 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות