1:1 למארסיי מול מץ, ראן שומרת על המקום הראשוןותודה ל-VAR: ריאל מדריד ניצחה 2:3 את בטיס בחוץ3:4 לאינטר על פיורנטינה, גם אטאלנטה ולאציו ניצחו2:3 ליונייטד על ברייטון, 3:3 לצ'לסי מול ווסט ברומיץ'רכש חדש: גודסוויי דוניו חתם לשנתיים במכבי חיפההפסד בכורה לדורטמונד, 2:0 בחוץ מול אוגסבורגשער ניצחון לקאניוק בבכורה, חוגי הבקיע באוסטריהקומאן: ''מבין את מסי, אבל אני לא האיש הרע בסיפור''קטש מודאג: ''לפני משבר הקורונה היינו טובים יותר''מכבי חיפה: שועה ישוב להתאמן רק אחרי טוטנהאם
יעקב וחני בוזגלו (אסף הופמן)

מאור בוזגלו: ''מהיום יעקב בוזגלו כבר לא הסוכן שלי''

ראשון | | 11:12    מאת מערכת ישראל ספורט

לראשונה בקריירה, הקשר בן ה-32 ואביו מפרידים כוחות: ''כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זו זכותכם המלאה. אני רוצה ליצור סביבה קצת אחרת ומתאגרת. הסיטואציה חייבה מסלול מחדש''

הפרדת כוחות: בפעם הראשונה בקריירה הארוכה שלו, מאור בוזגלו נפרד היום (ראשון) מהסוכן הדומיננטי שלו - אביו יעקב. הקשר בן ה-32, ששוחרר מהפועל תל אביב, גם הבהיר שהוא יוצא לדרך חדשה ואין שום כוונה לפרוש מכדורגל למרות הפציעה החדשה שספג במדי הפועל תל אביב, שגם שחררה אותו כזכור חד צדדית.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"הגיע הזמן אומרת אימי" והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם... יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת. אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב .

A post shared by מאור בוזגלו-Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official) on


מאור בוזגלו כתב בפוסט באינסטגרם: "'הגיע הזמן אומרת אימי' והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם… יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת".

הקשר הבהיר: "אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו, וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות