עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
אחד הליקויים החמורים (שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)

ב''ש בהלם מהליקויים בטרנר: ''רק בנס לא קרה אסון''

שני | | 09:53    מאת אודי קיסוס

אחרי שדלפו לרשתות החברתיות תמונות מהביקורת שנעשתה באצטדיון, במועדון מנסים לעכל: ''מדובר במחדל גדול, מזל שטיפלו בזה לפני שקרה אסון''. אנחת רווחה במועדון: בדיקת הקורונה של מליקסון שלילית

הפועל באר שבע עדיין בהלם מוחלט מהעדכון הדרמטי ששיגר אתמול (ראשון) ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', לגבי הליקויים החמורים שהתגלו באצטדיון טוטו טרנר. במועדון אמרו: "קרה כאן נס גדול, יש לנו מזל שלא התרחש אסון. המחדל כאן הוא עצום ורק במזל טיפלו בזה לפני שהתחרש אסון".

אחד הליקויים החמורים (שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
רשימת הליקויים ביציע הצפוני (שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
נזכיר כי ראש העיר דנילוביץ' הודיע אתמול על סגירת טרנר לאלתר והכריז עליו מקום מסוכן. על פי החלטת מהנדס העיר, יש להסיר את הגג באופן מיידי, להתקין תאורה חדשה ובהמשך להשמיש את האיצטדיון לקיום משחקים דבר שיכול לקחת גם יותר מחצי שנה.  בין הפועל באר שבע לחברת "כיוונים", האחראית על המתקנים בעיר, יש הסכם שימוש באצטדיון, שכעת מופר בעקבות הליקויים החמורים. עדיין לא ברור מי ישלם לקבוצה פיצויים על הנזקים שנגמרו לה, שכן היא נאלצת לנדוד לתקופה לא קצרה לאצטדיון טדי בירושלים, שם דמי השכירות גבוהים.
 

בבדיקת מדדים שגרתית, אותה הצוות והשחקנים מבצעים מדי יום, התברר כי מאור מליקסון סובל מחום קל. מאור נשלח לבירור רפואי...

Posted by ‎הפועל באר-שבע‎ on Sunday, August 2, 2020


בנושא אחר, מהפועל באר שבע נמסר כי בבדיקת מדדים שגרתית, אותה הצוות והשחקנים מבצעים מדי יום, התברר כי מאור מליקסון סובל מחום קל. הוא נשלח לבירור רפואי, ביצע בדיקת קורונה ויצא שלילי. מהמועדון הוסיפו כי "מתוך אחריות לשלומם של יתר השחקנים ואנשי הצוות של הקבוצה ושל מ.ס. אשדוד, משחק האימון יידחה עד קבלת תוצאות הבדיקה". מדובר במשחק ההכנה האחרון לקראת המפגש של מחזיקת גביע המדינה מול האלופה מכבי תל אביב במשחק הראשון של "אלוף האלופים" (שבת, 20:15, טדי).

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות