הליגה האירופית: מכבי ת''א - ויאריאל 0:0 (מחצית 1)צפו בשידור החי: טקס האשכבה של דייגו מראדונהאל' אירופה בהתעמלות: פתיחה טובה לנבחרת ישראלגאורגיוס דוניס שוקל: מערך התקפי יותר מול ויאריאלמשה חוגג ימכור? מינה נציג למו''מ עם משפחת המלוכההפועל ב''ש: ''נצטרך להיות בשיאנו כדי לרשום הפתעה''עזרא: ''אף אחד לא אוהב להפסיד, בטח שלא ככה''דוד: ''עבודה קשה משתלמת, שמח שזה בא לידי ביטוי''הזר הרביעי: בראיין אנגולה מצטרף לעירוני נס ציונהשמואל ללקין, ראש המשלחת למינכן 1972, הלך לעולמו
שחקני מכבי ת''א (אתר היורוליג)

לראשונה מאז 1993/4: מכבי ת"א בסיבוב א' בגביע

רביעי | | 10:02    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד הכדורסל הודיע על הנהלים החדשים לקראת הגרלת המשחקים, לפיהם רק ארבע העולות לחצי הגמר בעונה האחרונה יעלו אוטומטית לשמינית גמר גביע המדינה. וגם: החלטות חדשות בנוגע לליגה הלאומית

איגוד הכדורסל הודיע היום (רביעי) כי הגרלת השלב הראשון בגביע המדינה לגברים תתקיים ביום חמישי ה-20 באוגוסט, בשעה 14.00 בצהריים, כאשר ההגרלה תועבר ב"זום". משחקי הסיבוב הראשון ייערכו ב-21 באוקטובר, כאשר שמינית הגמר ב-20 בדצמבר, רבע הגמר ב-3 בינואר 2021, חצי הגמר ב-8 בפברואר והגמר שלושה ימים לאחר מכן.

בסיבוב א' ייערכו 12 משחקים בהשתתפות 24 קבוצות:מכבי ראשון לציון, עירוני נס ציונה, עירוני נהריה והפועל ירושלים ששיחקו בעונה שעברה בחצי גמר הגביע לא משחקות בסיבוב א' ועולות לשמינית גמר. המשמעות היא שלראשונה מאז עונת 1993/94, מכבי תל אביב תשתתף בסיבוב הראשון לאחר שהודחה בעונה שעברה ברבע הגמר. בסיבוב זה לא יכולות להיפגש קבוצות מליגת על ביניהן אך בכל משחק בו תיפגש קבוצה מליגה לאומית עם קבוצה מליגת העל תהיה הקבוצה מהליגה הלאומית אוטומטית המארחת.

בנושא אחר, הנהלת איגוד הכדורסל בישיבתה אתמול החליטה לקבל את המלצת מנהלת הליגה הלאומית מיום 15/07/20 וקבעה כי תקציב המינימום לכל קבוצה בליגה הלאומית לעונת 2020/21 יעמוד על מינימום 1 מיליון שקלים. כמו כן, קבעה ההנהלה כי במידה וקבוצה מליגה לאומית בעונה זאת תוותר על מקומה בליגה או לא תעמוד בתנאי הסף, לא תעלה קבוצה במקום הקבוצה הפורשת ובליגה ישחקו 14 קבוצות. בכל מקרה, תרדנה בתום העונה שלוש קבוצות מליגה לאומית לליגה ארצית. כמו כן, בליגה לאומית גברים כל קבוצה חייבת לרשום בטופס המשחקי לפחות חמישה שחקנים ישראלים צעירים שחייבים להיות נוכחים ולבושים במגרש (שחקנים שנולדו מיום 01/10/96 כולל ואילך), אין חובת שיתוף שחקן צעיר במשחק עצמו.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות