מנהלת הליגה מציעה: ''בועת אימונים'' במהלך הסגרסוארס נפרד בדמעות: ''אני מרגיש שזה סופו של עידן''פיב''א: משחקי מוקדמות היורובאסקט יתקיימו ב''בועה''כלפון: ''נמצא פתרון לחידוש המשחקים ולסיום הליגה''בעקבות הסגר: משחקים ברבע גמר גביע ווינר נדחושחקן עשירי במכבי ת''א: גם דוידזאדה חיובי לקורונההליגה תופסק בסגר, כל הפעילות הבינלאומית תימשךמכבי חיפה: דוניו צפוי לחתום, טורה בדרך לעירוני ק''שהפועל ב''ש: אגודלו ובריירו יערכו הופעת בכורה בהרכביעשה היסטוריה: דיא סבע יחתום באל נאסר מדובאי
מנור סולומון במדי שחטאר דונייצק (האתר הרשמי)

מומחי הווינר: סולומון ושחטאר ינצחו, גם אינטר ויונייטד

רביעי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

רגע לפני ליגת האלופות בסוף השבוע, מומחי הווינר נערכים לחזרתה של הליגה האירופית הערב (רביעי): הנראזורי יעלו לרבע הגמר, הישראלי וקבוצתו יגברו על וולפסבורג. וגם: מה היחס על שער של היהלום הישראלי?

הערב (רביעי), לאחר חמישה חודשי ההיעדרות, חוזרת אל המגרשים הליגה האירופית. ואנחנו מקבלים שני ערבים ברצף, כאשר בכל ערב נזכה לארבעה מפגשים מכריעים. 

בהצגה המוקדמת של הערב, תפגוש קופנהגן את בסאקסהיר מאיסטנבול. מומחי ה-Winner מעריכים כי על כר הדשא שני המועדונים כמעט ושווים, אך לקופנהגן ישנה עדיפות. ניצחונה של קופנהגן על פי מומחי ה-Winner מוערך ביחס של פי 2.45, למול ניצחונה של בסאקסהיר שמוערך ביחס של פי 2.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.
 


באותה העת, תישרק שריקת הפתיחה של המפגש המסקרן בין שחטאר דונייצק עם הנציגות הישראלית במפעל, מנור סולומון, שתפגוש את וולפסבורג. מומחי ה-Winner מעריכים כי האוקראינים הם אלו שצפויים לצאת עם הניצחון בסיום המשחק וניצחונם מוערך ביחס של פי 2.15, למול ניצחונה של וולפסבורג שמוערך ביחס של פי 2.85. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.4. יחס הזכייה על כך שמנור סולומון יבקיע את השער הראשון במשחק מוערך ביחס של פי 10.

בהצגה המרכזית של הערב, נזכה לראות את מנצ'סטר יונייטד פוגשת את לאסק לינץ ואינטר תפגוש את חטאפה. במשחק בין הנראזורי לספרדים, מומחי ה-Winner מעריכים כי האיטלקים הם אלו שיצאו עם הניצחון בסיום תשעים הדקות וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.55, למול ניצחונה של חטאפה שמוערך ביחס של פי 5.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.6.
 

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות