מנהלת הליגה מציעה: ''בועת אימונים'' במהלך הסגרסוארס נפרד בדמעות: ''אני מרגיש שזה סופו של עידן''פיב''א: משחקי מוקדמות היורובאסקט יתקיימו ב''בועה''כלפון: ''נמצא פתרון לחידוש המשחקים ולסיום הליגה''בעקבות הסגר: משחקים ברבע גמר גביע ווינר נדחושחקן עשירי במכבי ת''א: גם דוידזאדה חיובי לקורונההליגה תופסק בסגר, כל הפעילות הבינלאומית תימשךמכבי חיפה: דוניו צפוי לחתום, טורה בדרך לעירוני ק''שהפועל ב''ש: אגודלו ובריירו יערכו הופעת בכורה בהרכביעשה היסטוריה: דיא סבע יחתום באל נאסר מדובאי
שחקני סביליה חוגגים (האתר הרשמי)

מומחי הווינר: סביליה תנצח את רומא, גם וולבס תחגוג

חמישי | | 11:08    מאת מערכת ישראל ספורט

תמונת העולות לרבע גמר הליגה האירופית תושלם הערב (חמישי) עם ארבעה משחקים. הספרדים צפויים לנצח את האיטלקים, האנגלים את אולימפיאקוס ולברקוזן את ריינג'רס בדרך למפגש מול שחטאר וסולומון

אחרי שאתמול חזרה אלינו סופית הליגה האירופית עם הצגות כדורגל מהשורה הראשונה, הערב (חמישי), נזכה לצפות ביתר משחקי שלב שמינית הגמר. אתמול יונייטד, אינטר וקופנהגן הבטיחו את מקומן בשלב רבע הגמר והערב נדע מי תפגוש אותן בשלב הבא. 
 


בהצגה המוקדמת, נזכה לצפות במשחק המרכזי של הערב, כאשר סביליה תפגוש את רומא. מומחי ה-Winner מעריכים כי סביליה היא זו שתעבור לשלב הבא וניצחונה מוערך ביחס של פי 2.1, למול ניצחונם של האיטלקים שמוערך ביחס של פי 3.2. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.1.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שז'ול קונד מסביליה יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 3:1 לאיטלקים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,000 ש"ח עם יחס זכייה של פי 600. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שבראין כריסטאנטה מרומא יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 2:3 לספרדים, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,700 ש"ח עם יחס זכיה של פי 425.
 


בהצגה המוקדמת השנייה של הערב תפגוש באייר לברקוזן את גלזגו ריינג'רס. מומחי ה-Winner מעריכים כי לברקוזן לא צפויה להיתקל בקשיים בדרך להעפלה לשלב רבע הגמר וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.55, למול ניצחונה של הסקוטים שמוערך ביחס של פי 4.8. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.9.

בהצגה המאוחרת של הערב, תפגוש באזל את פרנקפורט, כאשר המנצחת בין השתיים תפגוש ברבע הגמר את מנור סולומון ושחטאר דונייצק. מומחי ה-Winner מעריכים שלמרות שבאזל ניצחה 0-3 במשחק הראשון בגרמניה, פרנקפורט היא זו שעדיפה, וניצחונה מוערך ביחס של פי 2, למול ניצחונה של באזל שמוערך ביחס של פי 2.85. תוצאת התיקו בין השתיים מוערכת ביחס של פי 3.85.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות