זלאטן: ''נגיף הקורונה חושב שהוא יכול לאתגר אותי''בשל הסגר: פתיחת העונה בליגת העל לנשים נדחתהמנהלת הליגה מציעה: ''בועת אימונים'' במהלך הסגרסוארס נפרד בדמעות: ''אני מרגיש שזה סופו של עידן''פיב''א: משחקי מוקדמות היורובאסקט יתקיימו ב''בועה''כלפון: ''נמצא פתרון לחידוש המשחקים ולסיום הליגה''בעקבות הסגר: משחקים ברבע גמר גביע ווינר נדחושחקן עשירי במכבי ת''א: גם דוידזאדה חיובי לקורונההליגה תופסק בסגר, כל הפעילות הבינלאומית תימשךמכבי חיפה: דוניו צפוי לחתום, טורה בדרך לעירוני ק''ש
שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (האתר הרשמי)

מומחי הווינר מעריכים: מנצ'סטר יונייטד ואינטר ינצחו

שני | | 12:18    מאת מערכת ישראל ספורט

רבע גמר הליגה האירופית ייצא הערב לדרך והאנגלים קיבלו יחס של פי 1.2 לניצחון, מול פי 9.5 לקופנהאגן. האיטלקים עם יחס של פי 1.95, לברקוזן עם 3.3. וגם: מה הפייבוריטים לכבוש בשני המשחקים הערב

אחרי שבשבוע שעבר צפינו בשלב שמינית הגמר של הליגה האירופית שחזרה אחרי פגרת קורונה ארוכה, הערב (שני), יתחיל שלב רבע הגמר. במשחקי הערב הראשון יפגשו מנ'צסטר עם קופנהגן ואינטר עם באיירן לברקוזן.

במשחק הראשון של הערב, ייפגשו מנצ'סטר יונייטד ופ.צ קופנהגן. מומחי ה-Winner בטוחים שהיונייטד לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך לחצי גמר הליגה האירופית וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.2 למול ניצחונה של קופנהגן שמוערך ביחס של פי 9.5. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 5.8.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שויקטור לינדלוף מיונייטד יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 2:1 לקופנהאגן, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,900 ש"ח עם יחס זכייה של פי 645. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שפפ ביל מקופנהגן יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 1:3 ליונייטד, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,300 ש"ח עם יחס זכיה של פי 165.
 


באותה העת, תפגוש אינטר את באיירן לברקוזן. מומחי ה-Winner מעריכים שאינטר צפויה לעלות לשלב חצי הגמר וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.95, למול ניצחונה של לברקוזן שמוערך ביחס של פי 3.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.4.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שסטפן דה פריי מאינטר יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 3:1 ללברקוזן, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,200 ש"ח עם יחס זכייה של פי 460. מהצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שלארס בנדר מלברקוזן יבקיע את השער הראשון, ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לאינטר, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 6,400 ש"ח עם יחס זכיה של פי 320.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות