ניצחון בכורה לפרנקפורט, שגברה 1:3 על הרטה ברליןמכבי חיפה נחתה באיחור בארץ, אבו פאני הגיע ל''סאן''סוארס הוצג באתלטיקו מדריד, גם קבאני עשוי להצטרףגם מכבי נתניה: 4 שחקנים אובחנו כחיוביים לקורונהנשאר בספרד: מירוטיץ' האריך את חוזהו בברצלונהגם הכדורסל קיבל אישור: חוזרים להתאמן אחרי כיפורסופית: הקבוצות יוכלו לחזור לאימונים אחרי יום כיפורבייל: ''כולם שרקו לי בוז, אך אני לא מתחרט על כלום''מסי לסוארס: ''לא מגיע לך שיגרשו אותך כמו שעשו''מכבי פ''ת גברה 1:3 על הפועל כפ''ס במשחק אימון
אצטדיון בלומפילד הריק (ישי נאמן)

בשל הקורונה: ההתאחדות אישרה מענק סיוע לקבוצות

חמישי | | 15:12    מאת מערכת ישראל ספורט

הסיוע, בגובה של כארבעה מיליון שקל, יכלול מענק בגין אובדן קהל, פטור מאגרת רישום קבוצה, קרן תמיכה למחלקות נוער ונשים והפחתת אגרות רישום ודמי שופט. רו''ח ברק קנה מונה לגזבר ההתאחדות לכדורגל

הנהלת ההתאחדות אישרה היום (חמישי) חבילת סיוע בגובה של כ-4 מיליון שקלים לעונת 2020/21 לכלל הקבוצות בעקבות משבר הקורונה. חבילת הסיוע תכלול פטור מלא מאגרת רישום קבוצה, מענק בגין אובדן קהל לקבוצות שסיימו את העונה שעברה בליגה א' במקומות 2-4, קרן תמיכה למחלקות נוער בליגות החובבניות ובנשים והפחתת אגרות רישום ודמי שיפוט. 

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, ​אורן חסון, מסר: "אני שמח שהנהלת ההתאחדות התגייסה למען הכדורגל בישראל, בראש ובראשונה לטובת מחלקות הילדים והנוער, וכן לטובת הכדורגל החובבני והמקצועני - זאת חרף הנזקים הכלכליים הכבדים שנגרמו להתאחדות לכדורגל בעקבות משבר הקורונה. ההתאחדות לוקחת על עצמה לסייע באופן אפקטיבי ומידי, גם אם תקציבה צפוי להיפגע בעונה הקרובה. זאת האחריות שלנו וננהל את הדברים תוך הקפדה על שמירת היציבות הפיננסית של ההתאחדות. חבילת הסיוע נבנתה מתוך מחשבה על פתרונות נקודתיים הכרחיים ורצון לעודד שמירה על מספר הקבוצות הפעילות ומספר השחקנים והשחקניות, אולי אף להגדיל אותם. ככל שנזכה לסיוע מצד גורמי הממשל, יעלה בידינו להמשיך ולתמוך במועדונים לטובת הכדורגל שלנו".

בתוך כך, הנהלת ההתאחדות לכדורגל אישרה את מינויו של רו"ח ברק קנה לגזבר ההתאחדות לכדורגל. קנה יחליף בתפקיד את דודי גיל, שביקש לסיים את תפקידו לנוכח עיסוקיו הרבים. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: "דודי גיל הנהיג את המדיניות הכספית של ההתאחדות באחת התקופות הקשות שלה והרבה בזכותו הגענו למשבר הקורונה יציבים מבחינה כלכלית. תרומתו בתחום זה ובאחרים היתה עצומה. ברק קנה חבר ועדת הכספים בשנתיים האחרונות ונסיונו בתחום מדבר בעד עצמו. אני מאחל לו הצלחה".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות