לקראת סקוטלנד: הכנות מיד בצאת יום כיפור וסגל רחבזלאטן: ''נגיף הקורונה חושב שהוא יכול לאתגר אותי''רכש חדש: הבלם קליאן ואן דר קאפ סיכם במכבי נתניהבשל הסגר: פתיחת העונה בליגת העל לנשים נדחתהנדבקים נוספים בבני סכנין, כל שחקני נתניה ייבדקומנהלת הליגה מציעה: ''בועת אימונים'' במהלך הסגרסוארס נפרד בדמעות: ''אני מרגיש שזה סופו של עידן''פיב''א: משחקי מוקדמות היורובאסקט יתקיימו ב''בועה''כלפון: ''נמצא פתרון לחידוש המשחקים ולסיום הליגה''בעקבות הסגר: משחקים ברבע גמר גביע ווינר נדחו
אוראל גרינפלד והצוות שלו (ההתאחדות לכדורגל)

איגוד השופטים חתם על הסכם חסות עם מגה ספורט

חמישי | | 13:58    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות הודיעה כי היבואנית של דיאדורה בישראל תשלם כ-1.2 מיליון שקל בשתי העונות הבאות והלוגו שלה יתנוסס על חולצות השופטים. המנכ''ל רתם קמר: ''מדובר בתרומה משמעותית לאיתנות איגוד השופטים''

ההתאחדות לכדורגל, איגוד השופטים וחברת מגה ספורט, יבואנית דיאדורה, הגיעו היום (חמישי) להבנות על הסכם חסות לשופטי הכדורגל בשתי העונות הקרובות (2020/21, 2021/22) בסכום של כ-1.2 מיליון שקלים לעונה. מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רתם קמר: "אני מברך על הרחבת שיתוף הפעולה המוצלח עם מגה ספורט, לו יש תרומה משמעותית לאיתנות איגוד השופטים ולחתירה הבלתי מתפשרת למקצוענות. הנכונות של רשת הספורט המובילה בישראל להמשיך להקצות משאבים נכבדים לפיתוח הכדורגל והשופטים, ראויה לכל שבח, ודאי בימים אלה. אני מבקש להודות למנכ"ל האיגוד, יריב טפר, ולמנהלת אגף השיווק רונית גלסמן על המאמצים המוצלחים בהשגת הסכם חסות נוסף  להתאחדות ולאיגוד". 

מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר: "אני שמח וגאה על כך שחברת מגה ספורט בחרה לשמש כנותן חסות ראשי של איגוד השופטים בשתי העונות הקרובות. הבחירה לשמש כנותן חסות ראשי דווקא בתקופת הקורונה מעידה על האמון וההערכה הרבה להם זוכים שופטי ושופטות האיגוד בפרט וההתאחדות לכדורגל בכלל. תודה גדולה לבעלים, מר גדעון מולייב ולמנכ"ל מגה ספורט גולן סימן טוב, על הבעת האמון באיגוד השופטים ובהתאחדות. חברת מגה ספורט תעניק לכלל שופטי האיגוד את המעטפת האולטימטיבית על מנת שימשיכו להתפתח ולהתקדם מקצועית בכל רמות השיפוט, החל משופטי ליגות הילדים והנוער ועד לשופטי הסגל הבכיר".

מנכ"ל מגה ספורט, גולן סימן טוב: "אני שמח ותומך נלהב במהלך. מגה ספורט, רשת הספורט המובילה בישראל, חרטה על דיגלה את הערכים של מובילות, ספורט העצמה וכבוד הדדי. החסות לאיגוד השופטים של ההתאחדות לכדורגל היא מהלך טבעי ונכון עבורנו. איגוד השופטים הינו סמל למקצוענות חסרת פשרות ומגה ספורט רואה חשיבות גדולה באימוץ ובתמיכה בו על מנת שיוכל להמשיך לפעול ולהתפתח במיוחד בתקופה קשה זו. אני בטוח ששיתוף הפעולה יסייע בעדנו להגביר את החשיפה לרשת מגה ספורט ולמותג דיאדורה בקרב אוהדי הכדורגל".

יש לציין כי ההסכם בין הצדדים כולל את הוספת לוגו מגה ספורט על חולצות השופטים ואימוץ מלא של הביגוד וההנעלה לכל שופטי האיגוד של מותג הספורט האיטלקי דיאדורה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות