אחרי 21 דקות: עומאר בראון שוחרר מהפועל תל אביברכש חדש: מקס היידגר חתם רשמית במכבי תל אביבזלאטן: ''אני כמו בנג'מין באטן, נולדתי זקן ואמות צעיר''לחץ רב בהפועל ב''ש לקראת תוצאות בדיקות הקורונהדה בראונה: ''מעדיף אליפות על השערים והבישולים''לקראת רוסטוב: מכבי חיפה המריאה עם שני חלוציםמכבי תל אביב: המשחק נגד זלצבורג יתקיים כמתוכנןפתחו ברגל ימין: מנצ'סטר סיטי ניצחה 1:3 את וולבסיחיד במינו: צמד לזלאטן, מילאן ניצחה 0:2 את בולוניהאלישע לוי: ''מאכזב. עזבנו את המשחק, איבדנו ביטחון''
עומר אצילי ודור מיכה (ישי נאמן)

השר טרופר פגש את אחת הנערות: ''שבורה לרסיסים''

שישי | | 16:32    מאת מערכת ישראל ספורט

שר הספורט נפגש עם אחת הנערות שמעורבות ב''פרשת הקטינות'' וכתב בפייסבוק: ''אעמוד לצידה, היא צריכה אותנו שם. המסע שלה לא פחות קשה מהמקרה עצמו. פגשתי נערה מצולקת, מושפלת ומפחדת לצאת''

שר התרבות והספורט, חילי טרופר, נפגש היום (שישי) עם אחת הנערות מפרשת "הכדורגלנים והקטינות". לאחר הפגישה עם הנערה כתב טרופר פוסט בפייסבוק, במסגרתו הביע את תמיכתו, רצה לעמוד לצידה ולהתייצב לצידה וסיפר על כמה הייתה פגועה כתוצאה מפרשת קיום יחסי המין עם שחקני מכבי תל אביב, דור מיכה ועומר אצילי.

השר טרופר כתב: "הנערה מ'פרשת הכדורגלנים' שפגשתי היום היא נערה חכמה, חזקה ומקסימה אך גם שבורה לרסיסים. על גבה הדק וכתפיה הצנומות היא סוחבת כבר מספר שבועות - האשמות, שקרים, רוע ושיימינג שגם מבוגרים ממנה יתקשו לשאת. אני מתעקש לעמוד לצידה. למרות שכבר היה מישהו בקרבת השחקנים שהסביר לי שהן בכלל האשמות בסיפור, אני לא מתבלבל לרגע. לא בגלל שחלילה אני בעמדת חוקר או שופט, את זה נשאיר לחקירת המשטרה. וגם לא מעמדה של מטיף מוסר, שזה ממש לא מתפקידי.
 

"הנערה מפרשת הכדורגלנים" שפגשתי היום היא נערה חכמה, חזקה ומקסימה אך גם שבורה לרסיסים. על גבה הדק וכתפיה הצנומות היא...

Posted by ‎חילי טרופר | Chili Tropper‎ on Friday, August 14, 2020


"אני מתייצב לצידן מפני שיש כאן נערות שמותקפות באופן פרוע ברשתות, סופגות אש איומה, עלבונות והכפשות נוראיות והן די לבד. אין להן אלפי אוהדים שמחברים שירים לכבודם, תוקפים למענם ומתגודדים סביבם בגיבוי ובאהדה. יש להן רק את המשפחות, שכמובן שבורות גם כן, קומץ חברים ולשמחתי גם כמה דמויות ציבוריות שמתעקשות לעמוד לצידן. הנערה שאירחה אותי היום, לא יוצאת מביתה כבר שבועות מחמת הבושה והפחד. התמונות שלה והשם שלה הופצו ברשתות, בצירוף קללות וכינויי גנאי. אגב, כל אחד שהפיץ הלאה את שמה, כתובתה ותמונתה גם עבר על החוק, אבל שוב אני כלל לא מדבר בשדה המשפטי, הוא פשוט פירק ממנה עוד חתיכה. כל מי שגידף ופגע עוד קצת בצנעת הפרט שלה, קילף עוד שכבה מהלב של נערה בת 15, ששותת גם ככה.

"רגע לפני שאתם מוסיפים עוד שמן למדורת השנאה והרוע, שווה שתחשבו על הילדה שלכם או על האחות שלכם. כרגיל, הבעיה היא לא רק באלפי המקללים, אלא בהמוני השתקנים אל מול האכזריות המשתוללת נגד שתי נערות. כולל השתיקה של השחקנים עצמם. אין לי עניין להתכתש עם השחקנים, וגם לא להפוך אותם למטרה או לדמון. אבל אם הם כבר בחרו לפרסם פוסט שהגדירו כ"פוסט התנצלות", אני מתקשה להשלים עם כך שהם דילגו בפוסט על הנערות. היה מי שהסביר לי שלו היו מתנצלים בפניהן זה היה מסבך אותם בחקירה - אז לפחות תקראו לאוהדיכם הרבים לחדול ממחול השנאה כלפי הנערות. הנערה סיפרה לי שעד שכבר נרגע קצת, הרי שאחרי פרסום 'פוסט ההתנצלות' שוב החל גל אדיר של קללות וגידופים נגדן.

דור מיכה ועומר אצילי (ישי נאמן)
"האם לא נכון שהשחקנים, בלי קשר למה שהיה מבחינתם באירוע עצמו, יעזרו לפחות לעצור את הגל העכור הזה? אני כן רוצה לקוות שדמויות חזקות, שחקנים, ראשי קבוצות וסתם אנשים שחושבים שספורט ויחס מכבד לנשים יכולים ללכת ביחד, יעמדו בצורה ברורה נגד מסע השיימינג המכוער. עבור הנערות המסע הזה קשה לא פחות מהמקרה עצמו. יש בי תקווה שכאשר פוגעים בנערות, ההתייצבות מול כל אלה תהיה חד משמעית, בלי אפולוגטיקה, בלי חישובים של תועלת משפטית וגם בלי פחד מתגובות כועסות ומבזות של קבוצת אוהדים, גם אם הם לא מעטים והם די רועשים.

"להקת 'מוניקה סקס' שרה פעם:
'החוק היבש לא נרטב אף פעם
אפילו לא מדמעה של ילדה'

"וכשישבתי היום עם הנערה המקסימה והפגועה הזו, והדמעות שלה זלגו, חשבתי שבאמת פחות משנה מה החוק היבש יגיד ומה הפרקליטות תחליט. כרגע יש כאן נערה מצולקת, מושפלת, שמפחדת לצאת מעבר לסף ביתה, שמבינה שכל עיר מגוריה וכל תלמידי בתי הספר בעיר יודעים במי מדובר וקראו עליה את כל התארים המעליבים ביותר, שכל מילת רפש שנכתבת עליה מפילה אותה שוב לקרשים, והיא מרגישה לבד. היא צריכה אותנו שם, כדי שנעמוד עבורה מול נחשולי הזוהמה שממשיכים להישלח אליה בוואטספ, באינסטגרם, בטוקבקים ולפעמים גם בתקשורת הממוסדת. ואחר כך, כדי שנזכיר לה שהיא טובה, שיש לה תקווה ושהיא לא לבד".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות