מכבי חיפה הוזמנה לקיים משחק ידידות באבו דאבימכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאיםגולדנברג יחתום בבני סכנין, אזולאי והאסלביינק מועמדיםשער נהדר לקינדה בקנזס, שוינפלד הבקיע שער ניצחוןכותרות הקלאסיקו: בברצלונה זועמים, במדריד חוגגים
אנסטסיה גורבנקו (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

תוך פחות מחצי שעה: גורבנקו קבעה שני שיאי ישראל

שישי | | 14:21    מאת מערכת ישראל ספורט

תחרות סיום העונה של איגוד השחייה בבריכה הלאומית בוינגייט: השחיינית הצעירה לא עוצרת - שברה את שיאה של מורוז ב-3 מאיות (24.53) ושיפרה גם את שיאה האישי ב-100 מטרים ב-1.8 שניות (58.37)

אחרי שפתחה את התחרות עם שני שיאי נוער, המשיכה היום (שישי) אנסטסיה גורבנקו לשפץ את טבלת שיאי ישראל בשחייה, כאשר שברה שני שיאים ישראליים תוך פחות מחצי שעה במסגרת תחרות סיום העונה של איגוד השחייה, הנערכת במתכונת של קפסולות בבריכה הלאומית במכון וינגייט (25 מ')

תחילה, זינקה השחיינית בת ה-17 ממכבי קריית ביאליק למשחה 50 מטר חופשי ועצרה את השעונים על 24.53 שניות, שיפור של 3 מאיות לשיא הישראלי בו החזיקה אנדראה מורז מ-2015, וכן שיפור של 27 מאיות לשיא הנוער בו החזיקה זוהר שיקלר.

אחרי פחות מ-30 דקות, נכנסה גורבנקו שוב למים, הפעם למשחה 100 מטר גב. למרות צפיפות לוח הזמנים, היא שיפרה את שיאה האישי ב-1.8 שניות וקבעה 58.37 שניות. שיפור של 6 מאיות לשיא הוותיק של אניה גוסטמלסקי, שהחזיק מעמד מאז 2008 וכן שיפור בשנייה לשיא הנוער הטרי של אביב ברזלי מהחודש שעבר. 

עוד היום בתחרות, קיבלנו קרב נהדר בתוך קפסולה מס' 1 ב-50 חופשי, כאשר מירון חרותי קבע זמן איכותי של 21.39 וניצח את המשחה, כשהוא מקדים רק במאית אחת את מרקוס שלזינגר, אשר מצדו קבע שיא אישי ואת התוצאה השנייה בטיבה בהיסטוריה של ישראל עם 21.40. ב-100 גב, מיכאל לייטרובסקי שיפר את שיאו האישי ביותר משנייה, כאשר קבע 51.62 וניצח את המשחה לפני יעקב טומרקין (52.23 ש').

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות