מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבימכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאיםגולדנברג יחתום בבני סכנין, אזולאי והאסלביינק מועמדיםשער נהדר לקינדה בקנזס, שוינפלד הבקיע שער ניצחון
אביב ברזלי (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

ברזלי נעלה את תחרות סיום העונה עם שיא ישראלי

שבת | | 19:10    מאת מערכת ישראל ספורט

השחיינית בת ה-18 קבעה 2:06.97 דק' ב-200 מטר גב ושברה ב-4 עשיריות את השיא בו החזיקה מורז מאז 2015. יו''ר האיגוד, דוידסון: ''שמח שעמדנו במשימה. מייחל כי נוכל לחזור בקרוב לקיים תחרויות רגילות''

תחרות סיום העונה בשחייה הגיעה היום (שבת) לסיומה בבריכה הלאומית במכון וינגייט (25 מ'), לא לפני שטבלת השיאים שוב התחדשה בשיא ישראלי, החמישי בתחרות, אותו רשמה אביב ברזלי. השחיינית בת ה-18 של מכבי חיפה קבעה 2:06.97 דקות במשחה ל-200 מטר גב ושברה ב-4 עשיריות את השיא בו החזיקה אנדראה מורז מאז 2015. על הדרך, שברה ברזלי גם את שיא הנוער, בו החזיקה בעצמה, ב-1.2 שניות.

בכך, תמו שבעה ימי תחרות ארוכים, אשר החלו בתחרות המאסטרס, נמשכו עם הצעירים והגיעו לשיא בתחרות הנוער והבוגרים שהסתיימה היום. בסך הכל לקחו חלק בכל ימי התחרות קרוב ל-2,000 שחייניות ושחיינים, אשר חולקו לקפסולות קטנות ונפרדות בהתאם להנחיות משרד הבריאות, שמרו על כללי הריחוק ועטיית המסיכות, תוך איסור כניסה על קהל כמובן.

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, סיכם: "השחייה הישראלית הוכיחה בשבוע האחרון ששום וירוס לא יוכל לעצור אותה. הכי קל היה פשוט לוותר ולא לקיים תחרויות תחת המגבלות המחמירות, אך החלטנו לקחת על עצמנו את המשימה ולהוביל את הנושא מבחינה עולמית, תוך הקפדה יתרה על ההנחיות, כאשר השמירה על בריאות השחיינים מעל לכל".

היו"ר הוסיף: "אני שמח להגיד שעמדנו במשימה בכבוד, הן מבחינה לוגיסטית, והן מבחינה מקצועית, שכן למרות הכל הייתה תחרות איכותית ומהירה עם חמישה שיאי ישראל ושלל שיאי גילאים. אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בארגון התחרות, מצוות האיגוד ועד לאגודות השונות, ומייחל כי נוכל לחזור בקרוב לקיים תחרויות רגילות עם יציעים מלאים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות