מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבישער ובישול לרפאלוב, דסה ניצח את זהבי בהולנדמכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאיםגולדנברג יחתום בבני סכנין, אזולאי והאסלביינק מועמדים
אלי רבי ואורנה אוסטפלד (יח''צ)

עכשיו זה רשמי: א.ס רמת השרון עברה לידי אלי רבי

שלישי | | 08:49    מאת מערכת ישראל ספורט

לאחר שהעברת הזכויות לידי דליה בושינסקי נפלה, המאמן הוותיק קיבל את הצעתן של אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' לקחת על עצמו את ניהול הקבוצה: ''זה לא סתם עוד מועדון. רציתי כבר מזמן לעבור לניהול''

רשמית: אלי רבי יחזיק החל מהעונה הבאה בזכויות הניהול של א.ס. רמת השרון. המאמן הוותיק, שזכה עם אליצור רמלה ומכבי אשדוד בחמש אליפויות ושלושה גביעי מדינה, קיבל את הצעתן של אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' לקחת על עצמו את ניהול הקבוצה.

כבר למעלה מעשור שרבי, אחד האנשים היותר מזוהים עם הענף, מאמן את נבחרת ישראל, עם הפסקה לטובת עדן ענבר. הוא החל את דרכו בבני יהודה- בית דני, כשטיפח עם אשתו אריאנה, שחקנית עבר, את מחלקת הכדורסל (בנות ובנים). קבוצת הבוגרות שלה הפכה אתו לקבוצת צמרת בליגת העל, ובשנים האחרונות השניים הקימו ועדיין מנהלים מחלקת כדורסל ביישוב בו הוא מתגורר, גני תקווה, "אחד מהפרויקטים החשובים והיקרים לליבי".

אחרי שהניסיון הקודם להעביר את הקבוצה הסתיים בהחזרתה לידיהן של אוסטפלד ואוסטרוביץ', הן פנו לרבי, שערך מספר בדיקות והחליט להיענות לאתגר. "רמת השרון זו לא עוד קבוצה", הוא מסביר. "מעבר לזה, כבר שנים אני רוצה לעבור לתחום הניהול בספורט. עשיתי כמעט הכל בכדורסל נשים, את זה עוד לא, ועכשיו אני יכול להשפיע ממקום אחר. חבל רק שזה קורה בנסיבות כאלה, שתי הנשים שתרמו לענף יותר מכל אחד אחר, שאני מלא הערכה לפועלן, בחרו לסיים את דרכן בקבוצה".

אלי רבי ואורנה אוסטפלד (יח''צ)
"אחרי שנים של היכרות", אומרת אוסטרוביץ', "חשבנו שהוא מספיק רציני כדי להבין בדיוק את כל הקשיים, כמו גם את העובדה שהוא מקבל קבוצה עם עבר מפואר ועתיד לא ברור. עכשיו הוא יקבע איך ייראה העתיד".

למרות שמעולם לא אימן ברמת השרון, אוסטפלד ואוסטרוביץ' שמרו במשך שנים על יחסי כבוד הדדי והערכה מול רבי. "למרות שלא על הכל הסכמנו", אומרת אוסטפלד, "היה ברור לנו שאנחנו באים ממקום של אהבה לכדורסל נשים. אתו תמיד היה לנו קשר אחר. מכבד. כמה שהוא סוער על המגרש, הוא סבלני וקשוב מחוצה לו, ואני מאמינה שהקבוצה בידיים טובות".

כרגע עסוק רבי בניסיון להעמיד קבוצה, ואחד המועמדים הוא נמרוד מיטל, אתו עבד בעבר בקבוצות ובנבחרות. "אני מאוד מקווה שאלי יצליח להביא את דניאל קארש, צעירה מאוד מיוחדת ומוכשרת ברמות אחרות, ושרמת השרון תהפוך לבית שלה", ממשיכה אוסטפלד. "מעבר לזה הוא לא צריך עצות ממני. סללנו לו חתיכת דרך, והוא יודע שאם הוא יצטרך משהו, בכל עניין, נעזור לו להמשיך לסלול".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות