ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריהיונייטד ניצחה 1:2 את פ.ס.ז' בחוץ, חמישייה לברצלונהז'ווסואה, טאהא ואבוקסיס עדיין חיוביים, בספק לפראגבאיירן מינכן הודיעה: סרג' גנאברי חיובי לנגיף קורונהיובנטוס ניצחה את דינמו קייב 0:2 בחוץ, צמד למוראטהנבחרת ישראל: משחק הידידות מול נורבגיה - ב-11.11הליגה הלאומית לנשים קיבלה אישור לחזור לאימוניםיונייטד וליברפול ''יוזמות הקמת פרמייר ליג אירופית''בשל התפרצות הקורונה: שלושה משחקי יורוליג נדחו
דניאלה פלג על ראש הפודיום עד 19 (איגוד השייט)

שייט: דניאלה פלג הוכתרה לאלופת אירופה עד גיל 19

רביעי | | 21:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הישג נהדר לשייטת שעדיין טרם מלאו לה 16, שזכתה במדליית הזהב. בנוסף, סיימה רביעית בתחרות הבוגרים: ''אני י עדיין לא מאמינה שזה קרה. הדגם החדש הזה נפל לי בול בזמן''. נוי דריהן סיימה רק שביעית

המסע למשחקים האולימפיים פריס 2024 החל ברגל ימין עבור השייט הישראלי. היום (רביעי) בסילוופלאנה שווייץ סיימה דניאלה פלג במקום הרביעי של אליפות אירופה לדגם הפויל, גלשן הרוח האולימפי החדש, והיא עדיין לא חגגה 16 אפילו.

הגולשת מהפועל שדות ים התייצבה היום אל שיוטי המדליות כשהיא מדורגת שביעית. תחילה היא העפילה משלב 12 הראשונות אל הטופ 8, העפילה גם אל הטופ 4, ובשיוט הנועל סיימה רביעית במרחק כמה מטרים ממדליית ארד. בדרוג עד 19 היא סיימה ראשונה וזכתה במדליית הזהב.

פלג עם המאמן רוני מאור (איגוד השייט)
רק בתחילת העונה סיימה פלג לגלוש בקטגוריית הנוער לאחר שהוכתרה כאלופת אירופה 2017 וסגנית אלופת העולם 2018 בדגם ביק אבל לא הספיקה להתחרות בחו"ל על דגם הניל פרייד האולימפי לנשים בגלל סגר הקורונה. בינתיים היא זכתה באליפות ישראל לבוגרות בפויל החדש, והחל מהיום היא גם משתייכת לצמרת היבשת בדגם שיחליף את הניל פרייד בעוד 4 שנים.

פלג הייתה מאושרת: "אני עדיין לא מאמינה שזה קרה. הדגם החדש הזה נפל לי בול בזמן ועבדתי עליו הרבה שעות בשדות ים. קיבלתי השבוע ביטחון לאחר שהתחריתי מול יריבות שמכירות טוב ממני את הפויל וכעת האופק הוא המשחקים האולימפיים. אני מכוונת עכשיו למדליה בפריס. הגעתי היום כאנדר-דוג אל שיוטי הגמר אז לא הייתי בלחץ. לקחתי הכל כחוויה וכלימוד".

רוי הילל עם מדליית הארד (איגוד השייט)
נוי דריהן מהפועל אילת הגיעה אל שיוטי הגמר מהמקום החמישי, העפילה אל השמינייה הראשונה ושם נפלה במהלך השיוט ולא עלתה אל הרביעייה הראשונה. מדליסטית הארד העולמית בניל פרייד סיימה שביעית, מאיה מוריס 15, נעמה גזית 22, נגה גלר 24 מתוך 34 גולשות.

מאמן נבחרת הנשים רוני מאיר: "דניאלה עמדה יפה בלחצים. למרות גילה הצעיר היא מנוסה יותר בפויל מאשר נוי, שגולשת על דגם זה רק כחודש וחצי.  היתה הופעה מצוינת של הנשים בפתחו של עידן חדש בגלישה".

הלן נוסמואן מצרפת ניצחה לפני איסלאי ווטסון הבריטית וליליאן דה חאוס ההולנדית. בגברים זכה קיראן באדלו ההולנדי, אלוף העולם בניל פרייד. יואב כהן משדות ים היה ראשון הישראלים כשדורג 21, תומר ורדימון 36, רוי הלל 37, יואב עומר 52, תום ראובני 55, אופק אלימלך 61 מתוך 102 גולשים. רוי הלל משדות ים סיים שלישי בקטגוריה עד 19 וזכה במדליית הארד.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות