ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריהיונייטד ניצחה 1:2 את פ.ס.ז' בחוץ, חמישייה לברצלונהז'ווסואה, טאהא ואבוקסיס עדיין חיוביים, בספק לפראגבאיירן מינכן הודיעה: סרג' גנאברי חיובי לנגיף קורונהיובנטוס ניצחה את דינמו קייב 0:2 בחוץ, צמד למוראטהנבחרת ישראל: משחק הידידות מול נורבגיה - ב-11.11הליגה הלאומית לנשים קיבלה אישור לחזור לאימוניםיונייטד וליברפול ''יוזמות הקמת פרמייר ליג אירופית''בשל התפרצות הקורונה: שלושה משחקי יורוליג נדחו
שר התרבות והספורט, חילי טרופר (עמוס בן גרשום, דוברות הכנסת)

יש אישור: ספורטאים השבים מחו''ל לא יחויבו בבידוד

חמישי | | 17:43    מאת מערכת ישראל ספורט

משרד הספורט הודיע שלפי התקנות, הספורטאים יקבלו אישור לשוב מתחרויות בחו''ל ללא צורך בבידוד, כל עוד יתחייבו לשמור על כל ההנחיות. ח''כ טרופר: ''נעשה הכל כדי לאפשר לספורט התחרותי לחזור לשגרה''

אחרי שמוקדם יותר היום (חמישי) פורסם מתווה החזרה לפעילות של הליגות המקצועניות בכדורגל, אישרו משרד התרבות והספורט ומשרד הבריאות את ההנחיות החדשות לספורטאים המתאמנים בחו"ל וחובת הבידוד בשובם ארצה.

לפי התקנות החדשות שאושרו, ספורטאים אשר שבים מפעילות בחו"ל, לא יחוייבו בבידוד, תחת אישור קפדני של משרדי התרבות והספורט והבריאות. אישור זה ניתן כל עוד מתחייבים הספורטאים כי שמרו על הנחיות הבריאות כפי שהוגדרו על ידי משרד הבריאות והמנהלות של ענף הספורט בו עוסקים.


שר התרבות והספורט חילי טרופר בירך: "ספורטאי ישראל הם גאווה בינלאומית. אני שמח שהם יוכלו להמשיך ולייצג את מדינת ישראל בצורה בטוחה וחופשית. נמשיך לעשות הכל כדי לאפשר לספורט התחרותי לחזור לשגרה מלאה ולהצלחה בארץ ובעולם".

מנכ"ל משרד התרבות והספורט, רז פרוייליך, הוסיף: "שמירה על שגרת האימונים של הספורטאים שלנו, באופן שיאפשר את המשך התפתחותם באופן סדור-הינה משימה חשובה. נמשיך לפעול למענם ולמען עולם הספורט הישראלי-עד שישוב לרוץ באופן מלא".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות