רשמית: רובי לבקוביץ' חתם ל-3 שנים נוספות בחדרהאחרי שנה אחת בלבד: פולהאם חזרה לליגת המשנהנבדקת האפשרות להעביר את חצאי הגמר לסמי עופרהיסטוריה בתום מותחן: אשדוד מחזיקת הגביע בכדורידהשוער בוריס קליימן חתם לשנתיים נוספות בוולוס היווניתנהריה ירדה, הפועל ת''א קרובה להבטחת ההישארותעירוני ר''ג ניצחה, אליפות הנשים תוכרע במשחק חמישירשמי: אדינסון קבאני האריך את חוזהו במנצ'סטר יונייטדבשל ההסלמה הביטחונית: המשחק בין אשדוד לב''ש בוטלבפעם השלישית בתולדותיה: סלרניטנה עלתה לסריה א'
ערן זהבי במדי הנבחרת (אסף הופמן)

ערן זהבי עוכב במשטרה לאחר שערך מסיבה בביתו

שישי | | 16:48    מאת אדי חליאבין

כוכב נבחרת ישראל עוכב לחקירה במהלך מסיבה שערך בניגוד להנחיות של מרד הבריאות - בחשד שהפריע לשוטרים בעת מילוי תפקידם. הוא נלקח לאחת מתחנות המשטרה במחוז תל אביב לצורך גביית עדות

כוכב נבחרת ישראל ערן זהבי עוכב היום (שישי) לחקירה במשטרה לאחר שהפריע לשוטרים במילוי תפקידם במהלך מסיבה שערך בסביון - בניגוד להנחיות משרד הבריאות. לפי הודעת המשטרה, השוטרים עצמם הגיעו למקום בעקבות תלונות שהתקבלו על רעש שחרג מעבר לשעות המותרות בחוק. בשעה זו הוא נמצא באחת מתחנות המשטרה במחוז תל אביב לצורך גביית עדות.

בקבוקי משקאות חריפים בביתו של זהבי, היום (אינסטגרם)
ב"כאן חדשות" דווח כי על פי גורם במשטרה, כשהגיעו השוטרים לביתו של זהבי הם ביררו מי בעל הבית. זהבי ענה: "אני", וכשהשוטר ביקש ממנו להזדהות - זהבי סירב ואמר: "אני לא מזדהה, אתם מכירים אותי" והתחיל לקלל את השוטרים. השוטרים הודיעו לו שהם יעכבו אותו במשטרה כי לא נשמע להנחיותיהם. הם ניגשו לניידת המשטרה אך זהבי סירב להיכנס אליה. בשלב זה הודיעו לו השוטרים כי הוא עצור. לפי הדיווח, במשטרה בודקים אם שחקן הכדורגל היה נתון להשפעת אלכוהול בעת התקרית עם השוטרים. 

ערן זהבי (אסף הופמן)
מדוברות המשטרה (מרחב דן) נמסר: "בעקבות מספר דיווחים שהגיעו למוקד 100, על הקמת רעש חריג בשעות מנוחה במסיבה שנערכה בסביון, הגיעו למקום שוטרים, שם הבחינו במספר משתתפים. השוטרים פעלו להפסקתו של הרעש ואולם בעל המקום הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודע לבעל המקום כי הוא מעוכב ולנוכח התנגדותו הוא נעצר".

נגישות