מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבישער ובישול לרפאלוב, אלי דסה ניצח את זהבי בהולנדחומסקי זועם: ''רשת הביטחון? ביינתיים לא קרה כלום''מכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאים
הילה קניסטר בר דוד (באדיבות מנהלת ליגת העל לנשים)

פנייה דחופה לשר טרופר: אשר את תקציב ליגת הנשים

חמישי | | 12:19    מאת מערכת ישראל ספורט

כחודש לפני שעונת 2020/21 אמורה לצאת לדרך, עדיין לא נמצא מקור תקציבי בסך 12 מיליון ש''ח. יו''ר מנהלת ליגת העל לנשים, קניסטר בר דוד: ''התקציב משקף מדיניות שמקורה בתפיסות היסטוריות מיושנות''

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, הילה קניסטר בר דוד, פנתה הבוקר (חמישי) לשר התרבות והספורט חילי טרופר ומנכ"ל המשרד רז פרויליך וביקשה מהם לפעול מידית לאישור תקציב מנהלת ליגת העל לנשים לעונת המשחקים 2020/2021 כדי לאפשר את פתיחת עונת המשחקים במועד המתוכנן – 26.10.2020.

במכתבה, ציינה קניסטר בר דוד כי בעוד לליגות הגברים אושר תקציב עתק של כ-200 מיליון ש"ח, עד עתה לא נמצא מקור תקציבי בסך 12 מיליון ש"ח שיאפשר את פתיחת ליגת העל לנשים בכדורסל. לאחרונה העבירה מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, עפ"י בקשת משרד התרבות והספורט, את הפירוט התקציבי הנדרש להפעלת הליגה השנה, הכולל תמריץ לעידוד שיתוף שחקניות ישראליות, שידורים ישירים ברמה גבוהה בערוץ הספורט ומתן מענה לצרכים המיוחדים של הקבוצות בתקופת הקורונה.

קניסטר בר דוד כתבה: "תקציב אינו נוסחה קבועה אלא מבטא את מדיניות המשרד. תקציב המחולק בסופו של יום ברובו לספורט הגברים המקצועני, משקף מדיניות שמקורה בתפיסות היסטוריות מיושנות ומטרתה לשמר את הספורט בישראל כנחלתם של גברים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות