מומחי הווינר מעריכים: ברצלונה, פ.ס.ז' ודורטמונד ינצחואחרי עימות באימון: ז'וסוואה הושעה ולא יטוס ללברקוזןהמנהלת הציגה מתווה לכניסה של קהל בגמר גביע ווינראיבון בוניש מונתה למאמנת ראשית בנבחרות אוסטריהבשל הקורונה: מרתון תל אביב יתקיים במתכונת דיגיטליתגריזמן: ''ליאו מסי אמר לי שהוא הולך איתי עד המוות''זהבי חוטף: ''מגיע למצבים שמהם יותר קל לפרוץ לבנק''בכר ושחר ביקרו את השחקנים: ''לא נקבל יכולת כזאת''ג'ון דיברתולומיאו: ''ברגעים הקשים ממש רציתי לחזור''1:1 בין וולבס לסאות'המפטון, ניצחון ראשון לברנלי
שחקני נבחרת ישראל (עודד קרני, ההתאחדות לכדורגל)

סופית: משחק הפלייאוף מול סקוטלנד יהיה ללא קהל

שלישי | | 17:10    מאת מערכת ישראל ספורט

בנבחרת ישראל חששו מאוד שהסקוטים יזכו לחיזוק מהקהל המקומי שיגיע להאמפדן פארק, בסקוטלנד מדווחים שהרשויות פסלו את האפשרות הזאת. רוטנשטיינר: ''לא הייתי אומר שיש בכך יתרון מובהק לאורחים''

אחרי שסיימה איתה רק ב-1:1 במחזור הראשון של ליגת האומות לעיני יציעים ריקים בהאמפדן פארק, בנבחרת סקוטלנד קיוו שהקהל המוקמי יוכל לתמוך בנבחרת במפגש חצי גמר פלייאוף העלייה ליורו מול נבחרת ישראל - אך ב-BBC סקוטלנד דווח היום (שלישי) כי הרשויות הבהירו שקהל לא יורשה להיכנס לאצטדיון בגלזגו.
 


הממשלה הסקוטית למעשה פרסמה במהלך היום חבילה של הגבלות והנחיות חדשות בנוגע לקורונה, ואחד מהם גם נוגע בספורט בו נכון לכרגע אין אישור להכניס קהל לאצטדיונים, ואף לא מאשרת התקהלות של מעל שישה אנשים. יש לציין כי המשחק יתקיים ב-8 באוקטובר, כאשר יש עדיין סיכוי קטן שיהיה שינוי בהחלטות, אך לאור התגברות התחלואה בקורונה בתקופה האחרונה - גם בבריטניה - נראה כי מרבית הסיכויים שלא יהיה אישור לכניסת אוהדים למשחק מול הכחולים-לבנים.

מאמן נבחרת ישראל, וילי רוטנשטיינר, אמר כזכור בתחילת החודש: "לא הייתי אומר שיש יתרון מובהק לאורחים במשחק חוץ כזה ללא קהל, אבל כשהיציע מלא אז אין בכלל יתרון. אני מקווה שזה יישאר ככה באוקטובר ואז זה יהיה כבר יתרון עבורנו. אני לא חושב שהקהל משפיע רק על סקוטלנד בצורה משמעותית, זה קיים בכל המגרשים. כקבוצת חוץ, אתה נהיה עצבני וזה מלחיץ וזה יוצר טעויות. האוהדים האלה נותנים מוטיבציה לרוץ יותר ולתת יותר מאמץ. זה יתרון ב-100 אחוז. בלי קהל זה כבר יתרון לאורחים".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות