אבוקסיס: ''נתנו מלחמה עד הסוף, השחקנים לא ויתרו''הפעם זה לא עבד: הפועל ב''ש הפסידה 1:0 לניס בחוץארסנל ניצחה בקלילות, 0:1 לסלביה פראג על לברקוזןריאל עצרה את באיירן, ז'לגיריס נותרה במקום הראשוןספרופולוס: ''לא שיחקנו חכם, אין לנו עדיין את הכימיה''הפסד רביעי העונה למכבי ת''א, 75:65 מול פנרבחצ'הדוניס: ''מרוצה מהאופי של השחקנים, יש הרבה עבודה''ענק: שער ניצחון לליאור רפאלוב על מוריניו וטוטנהאםמושלמת באירופה: מכבי ת''א ניצחה 1:2 את סיבאספורמאות השתתפו בהפגנת השחיינים: ''תנו לנו לחזור למים''
מאור בוזגלו במדי הפועל ת''א (אליאב אוזן)

הפועל ת''א לבוזגלו: ''ניסיון לסחוט כספים ולהתעשר''

רביעי | | 18:04    מאת מערכת ישראל ספורט

האדומים הגישו את כתב ההגנה על תביעת הענק שהגיש הקשר כנגדם על סך שני מיליון ש''ח בגין התרת חוזהו בשל משבר הקורונה: ''הוגשה בחוסר תום לב. הציג בפני הקבוצה מצג שווא שקרי בנוגע למצבו הרפואי''

בתגובה לתביעה שהגיש מאור בוזגלו כנגד הפועל תל אביב בסך כשני מיליון שקלים, האדומים שלחו היום (רביעי) את כתב ההגנה שלהם לבורר עו"ד עמיאל תגר, כשהם מבקשים לדחות את התביעה על הסף ולחייב את קשר הקבוצה לשעבר בהוצאות ההליך, שכר הטרחה והמע"מ, כאשר התביעה כונתה "חסרת כל בסיס, מופרכת, אשר נועד להלך אימים על הנתבעת ובניסיון לסחוט כספים". נזכיר כי האדומים ביטלו לפני כחודשיים בצעד חד צדדי את החוזים של בוזגלו, יואב ג'ראפי, מוטי ברשצקי, אריק ינקו ורז כהן בטענה ל"כוח עליון" בשל משבר הקורונה.

בכתב ההגנה, עליו חתום היועץ המשפטי של הפועל תל אביב, עורך הדין משה בן דת, נכתב בין היתר: "התביעה מופרכת וחסרת כל בסיס ושנועדה לניסיון לסחוט כספים. דין התביעה להידחות או להימחק על הספק בשל היעדר עילה ו/או חוסר ניקיון כפיו של התובע. התביעה הוגשה על ידי התובע בחוסר תום לב מובהק ותוך ניסיון להתעשר שלא כדין על חשבון הנתבעת. התובע הצטרף לשורות הנתבעת אחרי שעבר מספר פציעות קשות וחוזרות בברך ימין. לאור זאת, קבעו הצדדים בהסכם בי במקרה בו ייפצע שוב ברצועה הצולבת בברך הימנית, יגיע תוקפו של ההסכם לידי סיום באופן מיידי. הנתבעת הלכה שולל ע"י התובע, שלא גילה לא במהלך המו”מ לפני החתימה כי הוא עבר פציעות עם בברך שמאל".

מאור בוזגלו (אליאב אוזן)
עוד נכתב: "לאחר הפציעה ביקשה התברר לנתבעת כי חברת הביטוח החריגה מהכיסוי הביטוחי הן את ברך ימין ואת את ברך שמאל של התובע. התובע הציג בפני הנתבעת מצג שווא שקרי בנוגע למצבו הרפואי. אין לתובע כל עילת תביעה בגין הסכומים הנתבעים, שכן רכב לשימושו של התובע ומגורים הינן זכויות זכויות שהיו מגיעות בהיותו לתובע בהיותו עובד של הנתבעת ולצערי עבודתו. מהשסתיימו היחסים, התובע אינו זכאי לקבל סכומים כלשהם עבור רכב ו/או מגורים. התובע, מסיבות השמורות עמו, סירב לעבור טיפול רפואי שהומלץ לו על ידי אורטופד מומחה, על פיו היה עליו לעבור ניתוח על מנת לחזור לכשירות. בדחותו הצעת המומחה, לא עמד התובע בנטל הקטנת הנזק החל עליו על פי הדין".

מעורכי הדין שי אליאס ורועי אלמדאי, המייצגים את מאור בוזגלו, נמסר: "טענת הפועל תל אביב לפציעה משנת 2009 ברגל שמאל כאמתלה לביטול חוזה מגוחכת ומבישה ורק מראה על רצונה שלא לקיים את הסכם העסקה. משנת 2009 מרשנו לקח שתי אליפויות, 2 אלוף האלופים, שיחק בחו”ל בליגה הבלגית, שיחק ב- 4 קבוצות, היה פעמים מלך הבישולים של הליגה וכל זאת עם 'רגל פצועה'".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות