מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבימכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאיםגולדנברג יחתום בבני סכנין, אזולאי והאסלביינק מועמדיםשער נהדר לקינדה בקנזס, שוינפלד הבקיע שער ניצחון
וילי רוטנשטיינר ושחקני הנבחרת בשפיים (ההתאחרות לכדורגל)

לקראת סקוטלנד: הכנות מיד בצאת יום כיפור וסגל רחב

חמישי | | 18:35    מאת אדי חליאבין

ההתאחדות והצוות המקצועי יזמנו סגל רחב במיוחד לקראת סקוטלנד - לאור העובדה שמלבד הקבוצות שמשחקות באירופה, שאר הקבוצות לא רשאיות להתאמן. אופ''א אישרה: 5 חילופים בכל המפעלים האירופיים

בתנאים לא פשוטים ובזמן שמרבית המדינה תחת סגר מלא, נבחרת ישראל תחל כבר בצאת יום כיפור את ההכנות לקראת המשחק הגורלי בגלזגו מול סקוטלנד בעוד שבועיים - ב-8 באוקטובר - בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו. בהתאחדות לכדורגל החליטו יחד עם מאמני הנבחרת להקדים את ההכנות, לאור השבתת הליגה ואימוני הקבוצות בעקבות הסגר.
 


מאמן הנבחרת, וילי רוטנשטיינר, צפוי להיפגש עם יו"ר ההתאחדות אורן חסון והמנכ"ל רותם קמר, על מנת לדון בהחלטות סביב הנבחרת הבוגרת בעקבות הסגר המתהווה. מסתמן, כי כבר מחר צפוי רוטנשטיינר להכריז על סגל רחב מהרגיל לקראת המשחק מול הסקוטים. מאחר שהקבוצות שלא משחקות באירופה לא רשאיות להתאמן החל ממחר, ניתן לערוך אימונים רק למי שישחק במסגרת אירופית ולכן, המטרה היא להעביר אימונים בשפיים לסגל מקומי שיכול לבוא בחשבון למשחקי הנבחרת.

מי שלא יוכלו להיות חלק מהסגל, בשל פרוטוקול אופ"א הם דן גלזר, דור פרץ, אבי ריקן ויונתן כהן ממכבי תל אביב, אשר נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. בכל מקרה, הם יפסידו אימונים רבים בשל המחלה ועליהם לעבור בדיקות נוספות, כך שסביר להניח שבמילא שהם לא היו מקבלים זימון. אופ"א גם הודיעה היום רשמית כי במהלך העונה הקרובה יהיה מותר להלביש 23 שחקנים בסגל ולערוך חמישה חילופים בכל המפעלים האירופיים - כולל ליגת האומות, ליגת האלופות, הליגה האירופית וכדומה.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות