מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבישער ובישול לרפאלוב, אלי דסה ניצח את זהבי בהולנדחומסקי זועם: ''רשת הביטחון? ביינתיים לא קרה כלום''מכבי ת''א: כספי, זוסמן ודיברתולומאו ישובו לאימוניםאבוקסיס לא יבצע רוטציה רחבה במשחק מול מכבי ת''אבית הדין העליון דחה את עתירת רישום המתאזרחיםדריכות רבה במכבי ת''א, דוניס צפוי לשנות את המערךאוראל גרינפלד ישפוט את ריאל באלופות בפעם השנייהנבחרת הנשים פתחה בהכנות למוקדמות אליפות אירופהרוקאביצה, סאן מנחם וג'וש כהן חזרו לאימונים מלאים
יוג'ין אנסה (האתר הרשמי)

יוג'ין אנסה חיובי לקורונה, אימוני קריית שמונה הופסקו

שבת | | 11:52    מאת מערכת ישראל ספורט

החלוץ נדבק ככל הנראה במהלך המסע של נבחרת גאנה ובמועדון הצפוני מאמינים כי המצב לא ייצא משליטה, אך בשלב זה אין כוונה לקחת סיכונים. גם שניר טליאס מהפועל חיפה חיובי לנגיף, כל השחקנים ייבדקו

חלוץ עירוני קריית שמונה יוג'ין אנסה אובחן כחיובי לנגיף הקורונה, כאשר כתוצאה מכך הפסיקו הצפוניים את האימונים עד שכל השחקנים ואנשי הצוות יעברו בדיקות קורונה. במועדון הדגישו כי הם מאמינים שהסיכויים להדבקה נרחבת בקבוצה נמוכים, אך מעדיפים שלא לקחת סיכונים מיותרים.

אנסה בן ה-25, שהצטרף בקיץ כמושאל מהפועל רעננה, חזר ממסעה של נבחרת גאנה ואף שותף לראשונה בהפסד למאלי, ערך אימון ריצה בנפרד משאר השחקנים ביום רביעי ועדיין לא התאמן עם חבריו לקבוצה - בין היתר בשל העובדה שהוא סובל מפציעה קלה. יש לציין כי במסגרת הנהלים החדשים, השחקנים אינם שוהים יחד בחדר ההלבשה במטרה להקטין את הסיכון להדבקה.

* הפועל חיפה הודיעה כי אחד משחקני הקבוצה -  הקשר שניר טליאס - נמצא חיובי לקורונה בבדיקה שערך אתמול והוא נכנס לבידוד. בעקבות התיעצות עם רופא הקבוצה ד"ר אבי ויסמן, אחד ממנהלי בית החולים לקורונה בבית החולים רמב"ם, ואנשי המנהלת, יעברו היום שחקני הקבוצה ואנשי הצוות המקצועי והרפואי בדיקות קורונה. בהתאם לתוצאות יקבע המשך לו"ז האימונים.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות