הליגה האירופית: מכבי ת''א - ויאריאל 1:1 (מחצית 2)צפו בשידור החי: טקס האשכבה של דייגו מראדונהאל' אירופה בהתעמלות: פתיחה טובה לנבחרת ישראלגאורגיוס דוניס שוקל: מערך התקפי יותר מול ויאריאלמשה חוגג ימכור? מינה נציג למו''מ עם משפחת המלוכההפועל ב''ש: ''נצטרך להיות בשיאנו כדי לרשום הפתעה''עזרא: ''אף אחד לא אוהב להפסיד, בטח שלא ככה''דוד: ''עבודה קשה משתלמת, שמח שזה בא לידי ביטוי''הזר הרביעי: בראיין אנגולה מצטרף לעירוני נס ציונהשמואל ללקין, ראש המשלחת למינכן 1972, הלך לעולמו
נשיא ברצלונה, ז'וספ מריה ברתומאו (האתר הרשמי)

ברתומאו נשאר בברצלונה: ''מעולם לא שקלתי להתפטר''

שני | | 21:48    מאת מערכת ישראל ספורט

נשיא בארסה התייחס למעמדו: ''ביקשנו מהרשויות לדחות את ההצבעה וקיבלנו תשובה שלילית''. הוא גם ביקר את השיפוט בקלאסיקו: ''פנדל שלא היה שינה את המשחק. המשבר מול מסי? רוצים שהוא יפרוש פה''

עדיין אין בשורות לאוהדי ברצלונה: בתום ישיבת הנהלה שנערכה היום (שני), נשיא המועדון המושמץ ז'וספ מריה ברתומאו החליט שלא לעזוב את תפקידו בסופו של דבר. כזכור, מוקדם יותר דווח כי הנשיא שקל להתפטר מתפקידו בשל סירובה של ממשלת קטלוניה לבטל את הצבעת אי האמון נגדו. ההצבעה מתוכננת להתקיים בתחילת חודש נובמבר ומכיוון שהתאריך נכון לעכשיו נשאר על כנו, ההנהלה הנוכחית בראשותו חשבה להתפטר כבר היום על מנת שלא להגיע לסיטואציה המשפילה. במסגרת הישיבה שנערכה בשעות אחר הצהריים, מספר חברי הנהלה תמכו בהחלטה לעזוב, אך ברתומאו עצמו התעקש לחכות לתשובה סופית מהרשויות בקטלוניה לגבי האפשרות לדחייה של ההצבעה בשל הגבלות הקורונה. 
 


במסיבת העיתונאים שכינס לאחר הישיבה, אמר ברתומאו: "ביקשנו מהרשויות לדחות את ההצבעה ל-15 וה-16 בנובמבר ונתקלנו בתשובה שלילית. ממשלת קטאלוניה לא כיבדה את בקשתנו להתכונן להצבעת אי האמון. אני מכבד את 20,000 החברים שחתמו על הבקשה לכנס הצבעת אי אמון ואף אחד לא ניסה למנוע זאת מהם. בשום שלב לא שקלתי להתפטר, מעולם לא". על המשבר עם ליאו מסי: "לא רציתי להיכנס לעימות תקשורתי מולו ולכן לא דיברתי בנושא. האשימו אותי שאני מנסה לדחוק אותו החוצה ממניעים כלכליים, אבל תמיד הגנתי על האינטרס של המועדון. רוצים שהוא יפרוש פה".

ברתומא דיבר גם בנושא מינויו של רונאלד קומאן למאמן הקבוצה: "שאלת המאמן הייתה דחופה בסיום העונה שעברה ולכן חיפשתי מישהו כמוהו שכבר מכיר את המועדון". על המצב הכלכלי של המועדון, אמר הנשיא: "הקורונה משפיעה על כולנו. הקיצוץ בשכר היה בין המטרות העיקריות שלנו ואני מודה לשחקנים על שיתוף הפעולה בנושא". לסיום, ברתומאו דיבר גם על אירועי הקלאסיקו ותקף את צוות השיפוט: "יש בידי מידע שיש הקלטה של הקוון במהלך העימות בין קלמון לנגלה וסרחיו ראמוס. נבדוק את החומר ונגן על המועדון. פנדל שלא היה שינה את המשחק".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות