הליגה האירופית: מכבי ת''א - ויאריאל 1:0 (מחצית)צפו בשידור החי: טקס האשכבה של דייגו מראדונהאל' אירופה בהתעמלות: פתיחה טובה לנבחרת ישראלגאורגיוס דוניס שוקל: מערך התקפי יותר מול ויאריאלמשה חוגג ימכור? מינה נציג למו''מ עם משפחת המלוכההפועל ב''ש: ''נצטרך להיות בשיאנו כדי לרשום הפתעה''עזרא: ''אף אחד לא אוהב להפסיד, בטח שלא ככה''דוד: ''עבודה קשה משתלמת, שמח שזה בא לידי ביטוי''הזר הרביעי: בראיין אנגולה מצטרף לעירוני נס ציונהשמואל ללקין, ראש המשלחת למינכן 1972, הלך לעולמו
ההפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)

מאות השתתפו בהפגנת השחיינים: ''תנו לנו לחזור למים''

חמישי | | 19:39    מאת מערכת ישראל ספורט

מאות שחיינים ושחייניות הפגינו מול ביתו של שר הבריאות אדלשטיין בהרצליה למען החזרת הספורט התחרותי לפעילות. יו''ר האיגוד סימון דוידסון: ''אנחנו כבר יותר מחודש וחצי מחוץ למים, אין סיבה אמיתית לזה''

מאות שחייניות ושחיינים השתתפו הערב (חמישי) בהפגנה מול ביתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין בהרצליה למען החזרת הספורט התחרותי לפעילות. בין המפגינים היו שחייניות ושחיינים צעירים, שחיינים מנבחרות ישראל  לנוער ובוגרים, שחייני עבר ושחייני מאסטרס, כמו גם מאמנים והורים. הקריאה הייתה ברורה: "תנו לנו לחזור לשחות!".

היו''ר סימון דוידסון בהפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)
יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון אמר בהפגנה: "הגענו לפה היום כל מי שכואב לו הנושא הזה שלא יכולים לשחות. אנחנו כבר יותר מחודש וחצי מחוץ למים, אין סיבה אמיתית לזה שהשחייה הישראלית לא מתפקדת במלואה. הכלור הוכח כחומר שהורג את הנגיף, אנחנו עובדים לפי קפסולות, הגשנו למשרד הבריאות תכניות אמיתיות כיצד חוזרים לפעול ועד עכשיו אין מענה. הגענו לכאן לבית של שר הבריאות אדלשטיין כדי להגיד שאנחנו חייבים לחזור למים. נעבוד לפי כל ההוראות של משרד הבריאות, אנחנו אנשים אחראיים עם מאמנים ערכיים וילדים טובים וממושמעים, נעשה כל מה שצריך, אבל תנו לנו לחזור למים". 

ההפגנה היום (פטריסיה בן עזרא, איגוד השחייה)
אלוף אירופה לשעבר, יהונתן קופלב, הוסיף: "אפילו שאני ואולי עוד כמה שחיינים בארץ יכולים לשחות, זה ממש לא מספיק. הגיע הזמן לתת לכולם לשחות, להציל את האגודות, להציל את השחיינים הצעירים שהספורט זה הכל בשבילם, הם משתגעים בבית ובאתי לעזור להם כמה שאני יכול".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות