ארמלי: לא מאמין לנתניהו, אבל הדלתות פתוחות בפניואוזיל צפוי להתיר את חוזהו בארסנל ולעבור לפנרבחצ'הדיווח: הסעיף שעשוי לקדם את עסקת סולומון לארסנלניצחון חמישי ברציפות ללייקרס, יאניס ניצח את דונצ'יץ'בבכורה של קטש: פנר הביסה 74:100 את פנאתינייקוסהעיר הזאת שלה: לאציו הביסה 0:3 את רומא בדרביחמישה חיוביים בוושינגטון, שני משחקים נוספים נדחוהתחלה לא מוצלחת: מאוריסיו פוצ'טינו חיובי לקורונהמוקדמות אליפות אירופה: ישראל גברה 2:3 על אוסטריההגארד האמריקאי מאליק ניומן הצטרף לעירוני נהריה
שחקני נבחרת ישראל (ההתאחדות לכדורגל)

למרות תמיכת השחקנים: ספק אם וילי רוטנשטיינר יישאר

חמישי | | 08:15    מאת אדי חליאבין

נבחרת ישראל סיימה את קמפיין ליגת האומות עם השגת המטרה שהוצבה - הישארות בדרג ב' - אך גם כשלה בפלייאוף העלייה ליורו. עתידו של האוסטרי יוכרע סופית בחודש הבא, הקפטן נאתכו: ''אין ספק שיש שינוי''

נבחרת ישראל סיימה אמש (רביעי) את קמפיין ליגת האומות עם חיוך לאחר שגברה 0:1 על נבחרת סקוטלנד ועמדה במשימה שהגדיר המאמן וילי רוטנשטיינר שוב ושוב - הישארות בדרג ב'. הכחולים-לבנים גם השיגו על הדרך מיני-נקמה בסקוטים שהדיחו כזכור את ישראל בחודש שעבר בחצי גמר פלייאוף העלייה ליורו לאחר שגברו עליה בדו קרב פנדלים. המשחק אתמול היה האחרון של שרן ייני במדים הלאומיים, כאשר הבלם בן ה-33 של מכבי תל אביב הודיע על פרישה מהמדים הלאומיים אחרי 32 הופעות וזכה לאהבה גדולה מחבריו לנבחרת.

זה היה ככל הנראה גם המשחק האחרון של וילי רוטנשטיינר על הקווים של נבחרת ישראל. למרות שהוא זוכה לתמיכה רחבה מהרוב המוחלט של השחקנים, ספק גדול אם האוסטרי ימשיך כמאמן הנבחרת, אך עדיין קיים סיכוי שהוא יישאר כמנהל הטכני. בחודש הבא תתקיים פגישה בין רוטנשטיינר ליו"ר ההתאחדות אורן חסון, כאשר בכל מקרה האוסטרי יוכל לקבל פיצוי של 700 אלף ש"ח גם אם יעזוב ביוזמתו. יש לציין כי אופציה זו בהחלט עולה על הפרק, כאשר קיים סיכוי שחסון יבקש מרוטנשטיינר להישאר כמנהל הטכני ואילו האוסטרי יעדיף לסיים את תפקידו.

השחקנים תומכים בו. וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)
ועדת האיתור של ההתאחדות צפויה לתמוך בהישארות רוטנשטיינר כמאמן הנבחרת. התמיכה הגורפת של השחקנים באוסטרי כפי שבאה לידי ביטוי בריאיונות שלהם אמש, העובדה שהאוסטרי יקבל הרבה כסף אם יעזוב, ההצלחה לעמוד במשימת השגת המקום בדרג ב' וגם ההכרה בכך שבכל משחק בליגת האומות, הנבחרת היתה שווה בדקות רבות ליריבה ואף לעתים יותר טובה. כל אלו וסיבות נוספות גורמים לחברי הוועדה אורן חסון, שינו זוארץ, אלי אוחנה ואלי כהן להיות בדעה שצריך לתת לרוטנשטיינר להמשיך אחרי שאימן את הנבחרת במשך שלושה חודשים בלבד.

אחרי שמנור סולומון ואופיר מרציאנו אמר זאת בצורה ברורה למצלמה, גם הקפטן ביברס נאתכו הבהיר שהוא היה מעוניין בהישארותו של רוטנשטיינר כמאמן: "אנחנו עם הפנים קדימה לקמפיין הבא, צריך לראות את ההגרלה ולראות מה קורה, קצת מוקדם לדבר על המשך הדרך. אם תהיה אפשרות לעלות לא נוותר על ההזדמנות הזו. אני יכול לדבר בשם כל השחקנים על העבודה הטובה שווילי עושה פה, אנחנו מרגישים את השינוי. במיוחד מי שנמצא פה כמה שנים. המקצוענות התקדמה, אנחנו בתור שחקנים מאוד אוהבים אותו ורוצים להמשיך בהרכב הזה".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות