ארמלי: לא מאמין לנתניהו, אבל הדלתות פתוחות בפניואוזיל צפוי להתיר את חוזהו בארסנל ולעבור לפנרבחצ'הדיווח: הסעיף שעשוי לקדם את עסקת סולומון לארסנלניצחון חמישי ברציפות ללייקרס, יאניס ניצח את דונצ'יץ'בבכורה של קטש: פנר הביסה 74:100 את פנאתינייקוסהעיר הזאת שלה: לאציו הביסה 0:3 את רומא בדרביחמישה חיוביים בוושינגטון, שני משחקים נוספים נדחוהתחלה לא מוצלחת: מאוריסיו פוצ'טינו חיובי לקורונהמוקדמות אליפות אירופה: ישראל גברה 2:3 על אוסטריההגארד האמריקאי מאליק ניומן הצטרף לעירוני נהריה
איבון בוניש, שירה ראשוני, גפן פרימו ושני הרשקו (איגוד הג'ודו)

איבון בוניש מונתה למאמנת ראשית בנבחרות אוסטריה

שלישי | | 11:20    מאת מערכת ישראל ספורט

מי ששימשה כעוזרת של שני הרשקו בנבחרת הג'ודו הישראלית וכן אלופה אולימפית בעברה, תשמש כמאמן של הגברים והנשים באוסטריה. יו''ר איגוד הג'ודו משה פונטי נפרד מבוניש: ''התרומה שלה משמעותית''

עוזרת מאמן נבחרת הנשים בג'ודו, איבון בוניש, מונתה למאמנת הראשית של נבחרות הגברים והנשים של אוסטריה. בוניש, שבארבע השנים האחרונות חברה בצוות האימון של נבחרת הנשים בראשות שני הרשקו, אלופה אולימפית בעברה, ושותפה להשגים האדירים של נבחרת הנשים בג׳ודו בשנים האחרונות, קיבלה לפני מספר שבועות הצעה מפתה להתמנות למאמנת הראשית הן של נבחרת הגברים והן של נבחרת הנשים האוסטרית, ופנתה לשני הרשקו וליו"ר איגוד הג'ודו משה פונטי, שהסכימו להעניק לה את ברכת הדרך.

יו"ר איגוד הג׳ודו משה פונטי: "איבון היא אדם נדיר, שזכינו שעבדה איתנו בשנים האחרונות. מדובר בספורטאית מעוטרת, אלופה אולימפית, שהגיעה לכאן והתחברה אלינו בצורה מדהימה. לשני ולי היה ברור שלא נעמוד בדרכה, בודאי כאשר יש לה הצעה כזו שמשדרגת אותה מקצועית. אני  מאחל לה הצלחה, (פרט כמובן לקרבות מול הישראלים), ואני בטוחים שהיא תצליח. יש לנו שגרירה מדהימה עכשיו בעולם".

מאמן נבחרת הנשים שני הרשקו: "עצם העובדה שאיבון קיבלה הצעה כזו, זו מחמאה ענקית לנבחרת הנשים ולג׳ודו הישראלי ומלמד מה חושבים עלינו בעולם. אני גאה שמאמנת שלנו משדרגת את עצמה ומקבלת מינוי כמאמנת ראשית גם לנבחרת הגברים וגם לנבחרת הנשים. התרומה של איבון לנבחרת שלנו היתה חשובה ומשמעותית והתרומה שלה תלווה אותנו בשנים הקרובות. עבדה איתנו פה אלופה אולימפית, עם ידע עמוק ומקצועיות, וזו זכות עבורנו. כבר סיכמנו ששיתוף הפעולה בין שתי הנבחרות יעלה מדרגה, נקיים מחנות אימונים ביחד ונחלוק השתלמויות ותובנות מקצועיות. אני גאה באיבון, ומאחל לה הצלחה גדולה מכל הלב".

איבון בוניש עם שני הרשקו (איגוד הג'ודו)
איבון בוניש עצמה אמרה: "אני לא ישנה טוב כבר כמה לילות. זו לא החלטה קלה בכלל, יש לי קשר מדהים עם שני הרשקו ומהרגע הראשון בו קיבלתי את ההצעה עירבתי את שני ושיתפתי אותו בלבטים שלי. מצד אחד אני שמחה על ההזדמנות הגדולה והאדירה שקיבלתי, מצד שני אני חייבת להודות: זו לא היתה החלטה קלה. לא קל לי בגלל האהבה הגדולה שלי לישראל, למנטליות הישראלית, לפתיחות של האנשים ולאופי שלהם. הגעתי לכאן ומיד הפכתי לחלק מהמשפחה, הרגשתי כאן פשוט בבית, וזה לא קורה בכל מקום".

עוד הוסיפה: "מעבר לזה, אני חושבת ששני הרשקו מביא איתו שיטה מעולה ומצליחה. היה עבורי מלמד ומעשיר לראות איך שיטה שהיא כל כך שונה מהשיטה בנבחרת גרמניה מצליחה כל כך ברמה עולמית. כולם יודעים ששני 'משוגע' בפן החיובי, והיו לי איתו כל כך הרבה ימים, שעות, וחודשים, וחשוב לי להגיד שאנשים צריכים לדעת שיש לו לב ענק, היתה לי זכות גדולה ללמוד ממנו. אני חייבת להגיד תודה לפונטי על הדרך שלו. גם פונטי וגם שני נתנו לי מיד את ברכת הדרך ולא חשבו לרגע לעצור אותי. אין הרבה אנשים שהיו שמים את טובתם בצד כמו שהם עשו, וזה מרגש אותי".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות