ארמלי: לא מאמין לנתניהו, אבל הדלתות פתוחות בפניואוזיל צפוי להתיר את חוזהו בארסנל ולעבור לפנרבחצ'הדיווח: הסעיף שעשוי לקדם את עסקת סולומון לארסנלניצחון חמישי ברציפות ללייקרס, יאניס ניצח את דונצ'יץ'בבכורה של קטש: פנר הביסה 74:100 את פנאתינייקוסהעיר הזאת שלה: לאציו הביסה 0:3 את רומא בדרביחמישה חיוביים בוושינגטון, שני משחקים נוספים נדחוהתחלה לא מוצלחת: מאוריסיו פוצ'טינו חיובי לקורונהמוקדמות אליפות אירופה: ישראל גברה 2:3 על אוסטריההגארד האמריקאי מאליק ניומן הצטרף לעירוני נהריה
היכל קבוצת שלמה (עמית שיסל, יח''צ)

המנהלת הציגה מתווה לכניסה של קהל בגמר גביע ווינר

שלישי | | 11:32    מאת מערכת ישראל ספורט

במנהלת ליגת העל בכדורסל פנו למשרד הבריאות בבקשה לאפשר קהל בגמר גביע ווינר ב-26 בדצמבר והציגו שתי חלופות - בקבוצת שלמה או באילת. וגם: כרטיסים, מזון ואפליקציה. כל הפרטים מחכים לכם בפנים

מנהלת ליגת העל בכדורגל פנתה היום (שלישי) שוב אל משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט, בבקשה לאפשר כניסת קהל בגמר גביע ווינר שייערך ב- 26 בדצמבר. המנהלת העבירה מצגת מפורטת על פיה, יוכלו אוהדים להיכנס למגרש רק עם הצגת בדיקת קורונה שלילית בתוקף עד 72 שעות לפני שעת פתיחת המשחק.

בנוסף, בשל הרצון להימנע מהתקהלויות, רכישת הכרטיסים תעשה אונליין בלבד ולא תתאפשר קניית כרטיסים במקום, מזון ושתיה יוזמנו דרך אפליקציה ומהמזנונים יתאפשר איסוף בלבד, סדרנים מיוחדים ישמרו על הסדר ויווסתו את כמויות האנשים בשירותים וכמובן גם היציאה בסיום המשחק תעשה על ידי סדרנים ולא באופן עצמאי. בסך הכל יהיו 1,130 צופים באולם, 400 צופים בכל יציע מרכזי ו-165 צופים מאחורי כל סל.
 


בנוסף למצגת המתייחסת להיכל קבוצת שלמה בתל אביב, המנהלת העלתה אפשרות נוספת בפני משרד הבריאות והספורט, לקיום גמר גביע ווינר עם קהל בעיר אילת. כאמור, אילת נחשבת בשלב זה כאי ירוק ולכן נשלחה בקשה לקיום המשחק בעיר הדרומית, עם התנאי הברור של הצגת בדיקת קורונה שלילית בתוקף, עד 72 שעות לפני שעת פתיחת המשחק. 

עוד מוצע במצגת כי האוהדים יהיו מחויבים בעטיית מסכה לכל אורך שהותם ותפקידם של סדרנים יהיה לאכוף שמירה של שני מטר ריחוק חברתי בתורים במזנונים ובתאי השירותים. בין כל אוהד ואוהד תהיה חובה של שני כיסאות המפרידים ביניהם ולמשפחה גרעינית תהיה האופציה לרכוש עד 10 כרטיסים.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות