אנאדולו הביסה את פנר, הפסדים לברצלונה ולקטשפרנקפורט הפסידה לברמן ופספסה את המקום ה-3דוראנט יחמיץ את האולסטאר, דומנטאס סאבוניס יחליפודרך חדשה: חורחה סמפאולי מונה למאמנה של מארסייחולה קורונה במכבי חיפה, המשחק מול באר שבע נדחהשער ובישול לביברס נאתכו ב-0:6 של פרטיזן בלגרדיד: הפסד בכורה לרמה''ש, 26:25 להפועל ראשל''צאלישע לוי: ''אנו ערוכים לקרב קשה עד הרגע האחרון''בית''ר תל אביב/בת ים ניצחה 0:2 את הפועל ירושליםאבוקסיס: ''לא נשתמש בפצועים ובחולי הקורונה כתירוץ''
מיקה בוחניק (אלכס גולדנשטיין, איגוד הטניס)

בת 13.5 בחצי גמר אליפות ישראל לבוגרים בטניס

רביעי | | 16:50    מאת מערכת ישראל ספורט

באליפות הבוגרות הראשונה שלה, מיקה בוחניק הצעירה תתחרה מול המדורגת הבכירה לינה גלושקו. ולאדה קאטיץ' מול שלי ברזניאק, בגברים עידן לשם יפגוש את ירדן חסון ודניאל צוקרמן יתחרה בישי עוליאל

היום נקבעו משחקי חצי גמר אליפות ישראל לבוגרים המתקיימת השבוע ברעננה, כאשר שלושת המדורגים הראשונים בגברים ושתי המדורגות הראשונות בנשים העפילו ונרשמה הפתעה עם עלייתה של מיקה בוחניק הצעירה לחצי הגמר.

המדורג הבכיר, עידן לשם, גבר 4:6 ו-1:6 על מור בוליס ויפגוש בחצי הגמר מחר את ירדן חסון שניצח 2:6, 6:2 ו-3:6 את יאשה זמל (מדורג 4). דניאל צוקרמן (3) ניצח 2:6 ו-0:6 את רועי גינת וישחק מול ישי עוליאל (2) שגבר 1:6 ו-2:6 על יאיר סרוק. השניים נפגשו ביום ראשון השבוע בפיינל פור של ליגת WINNER וצוקרמן גבר על עוליאל בשלוש מערכות.

הפתעה נרשמה בתחרות לנשים כאשר מיקה בוחניק בת ה-13 וחצי העפילה לחצי הגמר באליפות ישראל לבוגרות הראשונה שלה. בוחניק שיחקה מול מאיה טחן, המדורגת 3 באליפות, נוצחה 6:4 במערכה הראשונה, ניצחה 4:6 בשניה ובמצב של 2:2 במערכה השלישית פרשה טחן מסיבה רפואית. בוחניק, המתאמנת באקדמיה הלאומית המשותפת ברמה"ש של איגוד הטניס ומרכזי הטניס, תפגוש מחר את המדורגת הבכירה, לינה גלושקו, שניצחה 2:6 ו-1:6 את סברינה קלנדרוב. המדורגת השניה, ולאדה קאטיץ', גברה 2:6 2:6 על דניאלה שווד ותשחק מול שלי ברזניאק (4) שגברה אחרי שלוש שעות ורבע של משחק 6:7, 6:3 ו-3:6 על מיקה דגן פרוכטמן.

בגמר הזוגות לגברים ישחקו יאיר סרוק וסער סימון (ניצחו 4:6 ו-1:6 את עמית שמש ושחר אלבז) מול ירדן חסון וליאור גולדנברג (ניצחו 1:6 ו-2:6 את ניר וודבוז ועומר ישעיה). בגמר הזוגות לנשים ישחקו אסתר פסיוק וטל דקל (ניצחו 6:3, 3:6 ו-10:12 את עופר קיוויתי ודניאלה שבד) מול אדוה דבח ודריה שוורצמן (גברו 3:6 3:6 על ליאם עובד ומאי ברנס).

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות