ליגת העל: מ.ס אשדוד - הפועל חדרה 1:0 (מחצית)פיטר פלצ'יק וטל פליקר קיבלו מענקים מהוועד האולימפי''המהלך הכי גדול בכדורסל הישראלי בשנים האחרונות''ההתאחדות ביקשה שכל שחקני הנבחרת יצביעו יחדתכבוש את הפסגה? מכבי ת''א מארחת את בית''ר י-םמיילס יהיה בסגל, דדאס: ''משחק קשה וחשוב עבורנו''''מצרים על כך שהמתווה מגביל ל-1,500 אוהדים בלבד''סופית: אושרה חזרת הקהל למגרשים בסופ''ש הקרובמכבי חיפה: סגל מלא יעמוד לרשות בכר מול בני יהודהזעם גדול בב''ש: ''הטעויות נגדנו השנה בלתי נתפסות''
החיסון של פייזר (יח''צ)

כל ספורטאי הסגל האולימפי לטוקיו יחוסנו נגד קורונה

ראשון | | 15:10    מאת מערכת ישראל ספורט

בהמלצת הוועדה הרפואית, החליטו בוועד האולימפי כי כלל הספורטאים שהם חלק מהסגל האולימפי של ישראל יקבלו חיסון נגד נגיף הקורונה: ''הדבקה עלולה לסכן את המשך הקריירה שלהם, החיסון יעיל מאוד''

נמשך המאבק בקורונה: הוועד האולימפי בישראל הודיע היום (ראשון) כי הוא ממליץ לחסן את ספורטאי הסגל האולימפי למשחקים האולימפיים בטוקיו נגד נגיף הקורונה. ההמלצה כוללת גם את המאמנים, את יריבי האימון ואת כל אנשי המעטפת הרפואית שעובדים עם הספורטאים ביום יום.

ההחלטה באשר למדיניות החיסונים התקבלה על ידי הוועדה הרפואית של הוועד האולימפי בישראל בראשותו של פרופסור גל דובנוב-רז יחד עם פרופסור דני נמט, המנהל הרפואי של הוועד האולימפי בישראל ובהתייעצות עם פרופסור גליה רהב מבית החולים תל השומר, יועצת הוועדה הרפואית בנושא מחלות זיהומיות. מתווה החיסון כנגד נגיף הקורונה, והעיתוי שלו, יתבסס על התוכנית המקצועית של ספורטאי הסגל האולימפי בתיאום עם היחידה לספורט הישגי ואיגודי הספורט. הוועד האולימפי בישראל יפרסם חומר הסברה בנוגע לחיסון ויקיים הרצאות והדרכות בנושא.

מבצע החיסונים יחל בעוד כשבועיים ובהתאם ללוח האימונים והתחרויות של הספורטאים בענפים השונים. הוועדה הרפואית מזהירה שהשפעת נגיף הקורונה על ספורטאי שנדבק בו עלולה להיות משמעותית מאוד, לרבות שכיחות גבוהה של דלקת בשריר הלב ועימה השבתה ל-3-6 חודשים. "ההדבקה בנגיף עלולה לגרום לתקופה ארוכה של קושי בנשימה, לתשישות, לכאבי שרירים, להפרעות בשינה, לקשיי ריכוז, ואף לסכן את המשך הקריירה של הספורטאי. החיסון הקיים כעת בישראל הינו יעיל מאוד במניעת תחלואה ואנו ממליצים לכל ספורטאי הסגל האולימפי להתחסן" סיכמו פרופ' דובנוב-רז ופרופ' נמט.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות