עם מגן בשער: איי קומורו הפסידה רק 2:1 לקמרוןמזרחי: ''יתכן שבשבוע הבא חצי קבוצה לא תהיה פה''קובי רפואה: ''מועדון כמו הפועל ת''א חייב להיות בצמרת''הפועל ת''א במקום השלישי עם 0:2 על בית''ר ירושליםבני הרצליה במקום השני אחרי 71:80 על גלבוע/גלילחזרה לעצמה: 73:91 לרמת השרון על אליצור ת''אבדקה ה-91: הפועל פ''ת גברה 1:2 על סקציה נס ציונההביקורת השפיעה: מכבי ת''א מנסה לצרף שני שחקנים''הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא להראות פנים אחרות''אוהדי מכבי ת''א: ''נחרים את אשדוד בעקבות המחירים''
הפועל ירושלים חוגגת עם גביע המדינה (עודד קרני, איגוד הכדורסל)

חצי הגמר: מכבי ת''א מול חולון, הפועל י-ם נגד ראשל''צ

חמישי | | 14:11    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים יפגשו את הסגולים כפי שהיה בגמר 2018, מחזיקת הגביע תתמודד מול הכתומים בשחזור גמר 2019. המשחקים ייערכו ב-11 בפברואר, בעוד הגמר יתקיים במועד מאוחר יותר מתוך תקווה לנוכחות קהל

הגרלת חצי גמר גביע המדינה נערכה היום (חמישי) בצהריים במשרדי איגוד הכדורסל, בהשתתפות פיני גרשון, המנהל המקצועי של נבחרות ישראל והאגף המקצועי לגברים. מחזיקת הגביע הפועל ירושלים ומכבי ראשון לציון, שנפגשו אשתקד הן בחצי גמר הגביע והן בחצי גמר הפיינל פור, יתמודדו שוב על הכרטיס לגמר. שתיהן נפגשו גם בגמר ב-2019. במשחק הנוסף יתמודדו הפועל חולון והאלופה מכבי תל אביב, שנפגשו בשלהי החודש שעבר בגמר גביע ווינר סל, בו זכו הצהובים-כחולים מתל אביב, כאשר שתיהן נפגשו גם בגמר ב-2018.

ההגרלה המלאה (איגוד הכדורסל)
בתוך כך, בישיבה שקיימו היום יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי, המנכ"ל יעקב בן שושן, יו"ר ועדת ארגון באיגוד נסים רון ורכז הליגות נפתלי גושן, הוחלט באופן חד פעמי ויוצא דופן, בשל משבר הקורונה, לקיים במועדים שונים את משחקי חצי גמר וגמר גביע המדינה ווינר סל. משחקי חצי הגמר יתקיימו ביום חמישי ה-11 בפברואר, המועד בו היה אמור להתקיים משחק הגמר, לצערנו ככל הנראה ללא קהל. משחק הגמר יידחה להמשך העונה וזאת במטרה לקיימו עם קהל ואולי המשחק הזה יהיה הסמן הימני של החזרה לשגרה וחזרתו הקהל למגרשים.

הוועדה המיוחדת שקלה את כל האפשרויות והגיעה למסקנה שדחיית כל שבוע הגביע טומנת בחובה סיכון שעלול להביא למצב בו לא יתקיימו משחקים כלל השנה, כפי שקרה עם גביע הנשים לדוגמה בעונה שעברה ואילו דחייה של משחק הגמר בלבד, נותן תקווה שהוא יתקיים עם קהל באופן חגיגי כראוי למשחק גמר גביע המדינה. בשבוע הקרוב יוחלט היכן יתקיימו משחקי חצי הגמר ובהמשך מיקומו של משחק הגמר. השינוי נעשה בתאום עם מנכ"ל מנהלת הליגה שלומי פרי ומועד הגמר החדש יעשה בהתאם להתקדמות הקבוצות הישראליות בגביעי אירופה השונים. משחקי גביע המדינה לנשים, יתקיימו במועד שנקבע מראש (8 במרץ חצאי הגמר ו-11 במרץ משחק הגמר), באולם ע"ש רלף קליין ביבנה.

נגישות