אנאדולו הביסה את פנר, הפסדים לברצלונה ולקטשפרנקפורט הפסידה לברמן ופספסה את המקום ה-3דוראנט יחמיץ את האולסטאר, דומנטאס סאבוניס יחליפודרך חדשה: חורחה סמפאולי מונה למאמנה של מארסייחולה קורונה במכבי חיפה, המשחק מול באר שבע נדחהשער ובישול לביברס נאתכו ב-0:6 של פרטיזן בלגרדיד: הפסד בכורה לרמה''ש, 26:25 להפועל ראשל''צאלישע לוי: ''אנו ערוכים לקרב קשה עד הרגע האחרון''בית''ר תל אביב/בת ים ניצחה 0:2 את הפועל ירושליםאבוקסיס: ''לא נשתמש בפצועים ובחולי הקורונה כתירוץ''
מכבי חיפה מול מכבי ת''א (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

הפוליטיקה תכריע: משרד הבריאות תומך בחזרת הליגה

שלישי | | 14:05    מאת אדי חליאבין

לאחר שיחות ארוכות אל תוך הלילה ואיום מצד יו"ר המנהלת ארז כלפון כי יתפטר אם הפעילות לא תתחדש כמובטח בסוף השבוע, מסתמן כי רק הליגות הבכירות בכדורגל ובכדורסל יחזרו. בשעה זו: ישיבת הממשלה

יום דרמטי שיקבע את עתידו של הכדורגל הישראלי: ישיבת הממשלה מתכנסת בשעה זו (שלישי) במטרה לאשר את הארכת הסגר המדוהק ב-10 ימים לפחות, כאשר משרד הבריאות דורש להאריכו בשבועיים - דרישה לה מתנגדים חלק מהשרים. כרגע מסתמן שליגות העל בכדורגל ובכדורסל יחודשו והליגה הלאומית תחכה שבוע נוסף.

לאחר מרתון של שיחות קדחתניות ולחץ כבד שהפעיל, קיבל יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון אישור מהמשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' איתמר גרוטו, כי אין שום מניעה בריאותית לחדש את הכדורגל והכדורסל בסוף השבוע הקרוב - לפי ההבטחה המקורית שקיבלו במנהלת מבכירים במשרד הבריאות עם תחילתו של הסגר המהודק. 
 


כעת הכדור עובר למגרש הפוליטי. יש לציין שגם משרד הבריאות, בראשות השר יולי אדלשטיין, אישר את המתווה, כך שאדלשטיין בעצמו צפוי להצביע בעד חזרת הליגות הבכירות בכדורגל ובכדורסל. בנוסף, שר הספורט חילי טרופר הצליח לשכנע את שר הביטחון בני גנץ וכך גם שרי "כחול לבן" צפויים להצביע בעד חזרת הספורט המקצועני.

נציין כי מה שהוביל לשינוי המצב הפסימי הוא שיחות שנערכו הלילה בין ארז כלפון לאנשי משרד הספורט, בהן הבהיר יו"ר המנהלת כי דחיית הליגה לא תאפשר את השלמת העונה, תוביל להתנגדות ולקריסה של מועדונים רבים ועל כן הבהיר כי אין מנוס מלחדש את הליגה כבר בשבת הקרובה ואף טען כי יודיע על התפטרות אם לא יהיה שינוי.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות