נוריץ' שבה לפרמייר ליג, ווסטהאם חטפה 3:2 מניוקאסלאלישע לוי: ''הפועל חדרה מוכיחה שצריך לכבד אותה''דו''ח שיפוט חמור נגד חולון: ''מכרתם את המשחק''אבל בכדורסל הישראלי: יו''ר נהריה ניסים אלפסי נפטרקורצקי: ''אנחנו ממש לא בתחושה שכבר נשארנו בליגה''בבית''ר י-ם מאמינים: יאנקוביץ' לא יתעקש להישאר פהדני אבדיה לא קלע, 115:117 לוושינגטון על ניו אורלינסטוטנהאם ואברטון סיימו ב-2:2, צמדים לקיין וסיגורדסוןג'ודו: גפן פרימו זכתה במדליית הארד באליפות אירופהרביד גזל: ''זו יכולה להיות ההזדמנות האחרונה שלנו''
קמפיין מנהלת הליגות

לרגל יום האישה: הכדורגל הישראלי למען השוויון המגדרי

חמישי | | 14:10    מאת מערכת ישראל ספורט

המחזור ה-24 בליגת העל ייערך במקביל ליום האישה, ושחקני הקבוצות יעלו עם שלט עליו הכיתוב ''הניצחון מתחיל בשוויון''. המהלך קודם על ידי המנהלת, פרויקט ''ביחד'' ובשיתוף הרשות לקידום מעמד האישה

במסגרת המחזור ה-24 של ליגת העל, שנערך במקביל ליום האישה הבינלאומי (8 במרץ), תפעל מנהלת הליגות באמצעות הפרויקט הקהילתי "ביחד" ובשיתוף הרשות לקידום מעמד האישה להעלאת המודעות הציבורית למען השוויון המגדרי תחת המהלך: "הניצחון מתחיל בשוויון". המהלך יקודם בשבעת משחקי הליגה הקרובים, במסגרתו יעלו שחקני הקבוצות וצוות השופטים למגרש תוך שהם אוחזים בשלט עם הכיתוב "הניצחון מתחיל בשוויון" וזאת במטרה ליצור חשיבה מגדרית שווה בין המינים בשיח ובהתנהלות היום יומית וכן להביא לסביבה מכובדת ומכבדת.

יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון: "הכדורגל הישראלי גאה במעורבות של נשים בכל שדרת התפקידים של קבוצות הליגות הבכירות ובמנהלת הליגות. ניתן למצוא נשים בתפקיד של בעלים, מנכ"ליות, רפואה, שיווק, דוברות, דיגיטל ועוד. המנהלת פועלת לקדם את המודעות לשוויון מגדרי והעצמת נשים, כפי שבא לידי ביטוי במהלך כל השנה. אני גאה על שיתוף הפעולה שלנו עם הרשות למעמד האישה, על שורה של פרויקטים אותם אנו מובילים ביחד עם מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה, אוה מדז׳יבוז ובכלל זה נושא הסברה וחינוך של כדורגלנים במועדונים.

"לרגל יום האישה הבינלאומי, חשוב לנו להעביר מסר חד משמעי גם במגרשים - הניצחון מתחיל בשוויון. שוויון מגדרי הוא הבסיס לכל חברה מתוקנת", אומרת אוה מדז'יבוז, מנכ"לית הרשות לקידום מעמד האישה. לדבריה: "המצב היום רחוק מלהיות מושלם, אבל אני מקווה שיחד עם השותפים שלנו נצליח להנחיל בהדרגה שיח שוויוני ומכבד יותר. גם בעולם הספורט ובייחוד במגרשים העיניים נשואות בהערצה לשחקנים המהווים מודל לחיקוי עבור רבים, אנו גאים בשיתוף הפעולה עם מנהלת הליגה ומקווים שנצליח להוביל לשינוי משמעותי בחיים של כולנו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות