שי שצברג קרוב להפוך לאחד מבעלי הפועל תל אביבמזרחי: ''אי אפשר לנצח ככה, תילחמו על הקריירה''לקראת טוקיו: ספורטאי ישראל בקמפיין לבנק הפועליםמכבי ת''א: הבינגו של ואן לוון וניחוחות האליפות באווירמכבי חיפה: ''אם לא ננצח היום, האליפות לא מגיעה לנו''ספרופולוס: ''המשחקים מול ירושלים תמיד חשובים''יונתן אלון: ''רוצים להחזיר את האמון של האוהדים בנו''סל ניצחון לדרוזן מול דאלאס, ניצחון קשה לקליפרסנצמדו לליל ולפ.ס.ז': ניצחונות קלילים למונאקו וליוןאתלטיקו מעדה עם 1:1 מול בטיס, אך חזרה לפסגה
אוהדי מכבי ת''א בבלומפילד (ישי נאמן)

''מצרים על כך שהמתווה מגביל ל-1,500 אוהדים בלבד''

שני | | 11:32    מאת מערכת ישראל ספורט

במכבי ת''א הגיבו לחזרת הקהל: ''תמכנו במתווה בתקווה שמדובר בצעד ראשון לקראת פתיחה נרחבת יותר''. מכבי חיפה: ''נלמד את המתווה ונקבל החלטות בהתאם''. אולטראס הפועל קוראים: ''סרבו לקבלת המתווה''

דירקטוריון מנהלת הליגות החליט הבוקר (שני) בלית ברירה לקבל את החלטת קבינט הקורונה להחזרת הקהל למגרשים והמתווה ייכנס לתוקף כבר בסוף השבוע הקרוב. בהתאם לכללים שנקבעו, באצטדיון שתכולתו מעל 10,000 מקומות יוכלו להכנס עד 1,500 צופים. באצטדיון שתכולתו פחות מ-10,000 מקומות יוכלו להכנס עד 750 צופים. יש לציין כי ההחלטה שהתקבלה היום תקפה עד ה-20 במרץ בלבד, כלומר עד סיום העונה הסדירה, זאת בשל הבחירות שיתקיימו שלושה ימים מאוחר יותר. 

ממכבי תל אביב נמסר: "מכבי תל אביב מברכת על החלטת דירקטוריון מנהלת הליגות המקצועניות מהבוקר - לאשר את מתווה חזרת הקהל למגרשים. לאחר שנה של משחקים מול יציעים ריקים, הגיע הזמן להתחיל להחזיר את האוהדים למגרשי הכדורגל. עם זאת, אנו מצרים על כך כי המתווה שמשרד הבריאות אישר מגביל את כמות האוהדים ל-1,500 בלבד. תמכנו במתווה כי אנו מקווים שמדובר רק בצעד ראשון לקראת פתיחה נרחבת יותר של היציעים. בכפוף להחלטה, המועדון מגבש כעת את תכנית החזרה למגרשים. בחודשים האחרונים המועדון נערך לחזרת הקהל עם מתווה מכירת כרטיסים למשחקי הקבוצה. כל הפרטים יפורסמו בקרוב".

ממכבי חיפה נמסר: "נלמד את המתווה ונקבל החלטות בהתאם". שר התרבות והספורט, חילי טרופר, בירך על החלטת הקבוצות לאישור חזרת הקהל למגרשים: "אני מברך את ראשי הקבוצות ואת ראשי המנהלות, גם בכדורגל וגם בכדורסל, על ההחלטה החשובה להחזיר את האוהדים למגרשים ולאולמות! אחרי כשנה, סוף סוף הקהל חוזר וזאת אחרי עבודה קשה והתעקשות לאפשר לאוהדים שלא הפסיקו להתגעגע לחזק ולעודד את הקבוצות. נמשיך לעבוד קשה כדי שהמספרים יגדלו ולא ננוח עד שכל הקהל יחזור למגרשים בצורה בטוחה וזהירה".
 

מנהלת הליגה- דחו מיידית את המתווה המביש! כבר לא נותר ולו צל של ספק: מצפצפים עלינו. המתווה הנוכחי הוא שחזור כושל של...

Posted by ‎לאה קטמין‎ on Monday, March 8, 2021


מארגון אוהדי הפועל תל אביב, "אולטראס הפועל", נמסר: "כבר לא נותר ולו צל של ספק: מצפצפים עלינו. המתווה הנוכחי הוא שחזור כושל של המתווה הכושל הקודם, וכמותו, גם הוא נטול הגיון או חיבור למציאות. איפה ההתחשבות בגודל האצטדיונים? איפה הפתרון לצעירים? כשם שלא אישרו את בדיחת 500 האוהדים, אנו מצפים מכל הגורמים ובראשם מנהלת הליגה שלא לאשר את פארסת 1,500 האוהדים. חשוב להבין: ויתור בסיבוב הנוכחי יסלול את הדרך לקיום המתווה המגוחך עד לסיום העונה, ואף מעבר לכך. אסור להשלים עם מספרים נמוכים שכאלה, אסור לתת יד ליצירת מציאות חדשה ובה בודדים הם הזוכים להכנס אל תוך המגרשים. אולטראס הפועל קם למען מועדון הפועל תל אביב והתשוקה בליבנו להכנס אל היציע ולעודד כבר מתפוצצת. עם זאת, לא נוכל ולא ניתן יד להפרדת הקהל".

עוד נמסר: "על ארגון אוהדים להכיר בכוחו ובאחריותו למען כלל האוהדים, ולא לנצל כח זה ליצירת מעמדות, שווים יותר או פחות, של אוהדים. גם אם בטווח הקצר זה יכאב, הנזק העתידי של מהלך שכזה עלול להיות גדול פי עשרות מונים. הקורונה יצרה מציאות מסובכת ובמהלך השנה האחרונה הכרנו בכך וחיכינו בסבלנות, אך זו תהיה נאיביות לחשוב כי אלו אשר באופן שיטתי מדכאים אותנו כציבור יגאלו אותנו כעת. זה הזמן של כולנו להזכיר לכל הפוליטיקאים והעסקנים בשביל מי הם עובדים. במציאות הנוכחית דברים רבים אינם ברורים עדיין, אבל דבר אחד נשאר בטוח- עדיף למות על הרגליים מאשר לחיות על הברכיים".

מהפועל תל אביב נמסר: "מדובר בצעד ראשון וחשוב בחזרה לשפיות. עם זאת, עוד לפני אישור המתווה דרשנו לראות אופק, תכנית עם חזרה הדרגתית של הקהל, שתמנע מהמועדונים ״בחירה״ בין אוהדי הקבוצה. 1,500 אוהדים באצטדיון של 30,000 מקומות זה אבסורד במקרה הטוב, אך כולנו תקווה כי בקרוב יתקבל מתווה נוסף שיאפשר את הגדלת כמות הקהל במהרה. מועדון הכדורגל הפועל תל אביב, ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים, נרגשים לקבל בברכה את אוהדינו היקרים. התגעגענו".

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות